Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Rozwiązanie SiiCareer pomoże studentom Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w rozwoju kariery

Studenci Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego będą mogli korzystać z nowatorskiego rozwiązania SiiCareer – systemu wspomagającego osoby uczące się oraz absolwentów w wejściu na rynek pracy. Lubelska uczelnia to kolejna prestiżowa jednostka edukacyjna, po Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, która zdecydowała się wdrożyć rozwiązanie Sii.

Sii Career to narzędzie stworzone dla Biur Karier uczelni wyższych, stanowiące platformę łączącą studentów z potencjalnymi pracodawcami. Rozwiązanie oparte o Microsoft Dynamics CRM składa się z trzech połączonych ze sobą obszarów: Portalu Studenta i Absolwenta, Portalu Pracodawcy oraz Nawigatora Karier, co pozwala na płynny przepływ informacji pomiędzy wszystkimi użytkownikami. Zostało zaprojektowane z uwzględnieniem specyfiki oraz potrzeb przedsiębiorców, absolwentów i ze wciąż studiujących kandydatów.

– Według ostatniego raportu „Młodzi przy głosie”, przygotowanego przez firmę Deloitte, niezdecydowanie osób wkraczających na rynek pracy nie wynika z niewystarczającego wykształcenia czy niechęci do zmian, lecz z braku dostatecznego wsparcia i rzetelnego doradztwa zawodowego w planowaniu kariery czy efektywnym wyszukiwaniu pracy mówi Katarzyna Ludwicka, Account Resource Manager w Sii Polska. – Na jednostkach edukacyjnych oraz przedstawicielach biznesu spoczywa więc ogromna odpowiedzialność za odpowiednie przygotowanie młodych do pracy. Warto skorzystać z możliwości, jakie dają platformy technologiczne. Dzięki nim możemy w łatwy sposób nie tylko pomóc edukować przyszłych pracowników, ale również realnie wspierać ich w znalezieniu pierwszego pracodawcy dodaje ekspertka Sii.

Rozwiązanie edukacyjne zaprojektowane przez Sii pozwala również na uproszczenie procesu rekrutacji, zarówno dla pracodawców, jak i kandydatów, dzięki wykorzystaniu algorytmu wyszukiwania ofert pracy. Stanowi ono także bazę cennej wiedzy dla osób przygotowujących  programy nauczania, poprzez możliwość łatwego kategoryzowania danych o najbardziej poszukiwanych profilach. Platforma wspiera zatem nie tylko działania związane z funkcjonowaniem Biur Karier, ale również inne procesy prowadzone na uczelniach takie, jak obsługa administracyjna studentów czy kadry dydaktycznej.

Więcej informacji o rozwiązaniu SiiCareer dostępnych jest na http://siicareer.sii.pl/.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?