Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Rozwój biznesu w świecie mobilnych technologii – konferencja Mobilise Your Business

Już 6 grudnia 2017 odbędzie się pierwsza biznesowo-technologiczna konferencja Mobilise Your Business organizowana w Kopenhadze przez Microsoft i Sii Polska. Rejestracja uczestników trwa, a tymczasem jeden z prelegentów – Business Development Manager Przemysław Saniak z Sii Polska odpowiada na kilka pytań.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji Mobilise Your Business?

Wykorzystanie technologii mobilnych w biznesie nie jest już możliwością, ale koniecznością.

Aby skutecznie rozwijać własną firmę, trzeba uważnie obserwować zmieniający się rynek i analizować działania podejmowane przez tych, którzy odnoszą na nim sukcesy. Właśnie dlatego warto posłuchać, co do powiedzenia na temat technologii mobilnych mają eksperci w tej dziedzinie – specjaliści Xamarin tworzący wieloplatformowe aplikacje mobilne. Microsoft wiedział co robi kupując tę firmę.

Co wyróżnia tę konferencję na tle innych konferencji w branży IT?

Jest to konferencja skierowana do biznesu a nie jedynie techniczna. Wykorzystując technologie wpływamy na biznes. Chcemy inspirować zarówno praktyków IT, jak i przedstawicieli biznesu. Z drugiej strony konferencja ma za zadanie pokazać najnowsze trendy w tym obszarze omawiając wykorzystanie technologii w chmurze i komunikację z rożnymi urządzeniami.

Dlaczego Sii Polska zdecydowało się na organizację konferencji wspólnie z Microsoft i Xamarin?

Sii Polska już od kilku lat jest aktywnym członkiem kanału partnerskiego Xamarin. Dzięki realizacji wielu wspólnych projektów zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, o tym jak skutecznie wykorzystać tę technologię. Dzięki temu możemy przekazać te informacje i służyć radą osobom, które chciałaby rozwijać swój biznes w tym obszarze. Microsoft inwestuje w rozwój Xamarin, aby umożliwić klientom realizację innowacyjnych i przełomowych projektów, np w zakresie machine learning.

Kto powinien wziąć udział w tej konferencji?

Każdy, kto chciałby rozwinąć swój biznes i poszukuje nowych pomysłów na wykorzystanie technologii mobilnych. Także wszyscy ci, którzy mają już pomysł i chcieliby skonsultować go ze specjalistami. Jesteśmy przekonani ze pomożemy wam przejść od etapu pomysłu do realizacji!

 

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZENIESIONA NA WIOSNĘ 2018 ROKU 

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?