Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Rusza sprzedaż biletów na BI Connected – wrocławską konferencję poświęconą Business Intelligence

BI Connected to najnowszy spośród wielu eventów technologicznych organizowanych przez Sii i pierwszy poświęcony tematyce Business Intelligence. 6 października we Wrocławiu ponad 200 pasjonatów BI spotka się, aby posłuchać ekspertów i wymienić się wiedzą.

Power BI, rozwiązanie BI w Azure, SQL Server, Data Vault 2.0 i Qlik Sense Cloud to tylko część z tematów, które zostaną poruszone podczas BI Connected. Konferencja odbędzie się 6 października w hotelu Mercure we Wrocławiu. Uczestnicy wezmą udział w prezentacjach 10 ekspertów Business Intelligence, dotyczących nowości w obszarze analityki biznesowej i narzędzi przekształcających dane w informacje.

– Tematyka konferencji obejmuje najnowsze technologie z zakresu Business Intelligence, które są jednocześnie jednymi z najczęściej poszukiwanych rozwiązań przez firmy. Prelegenci są praktykami, którzy nie tylko znają omawiane narzędzia z teorii, ale również stosują je na co dzień, co daje niepowtarzalną okazję do wymiany spostrzeżeń oraz poznania praktycznej wartości omawianych technologii. Na wydarzeniu będzie można m. in. posłuchać o konkurujących ze sobą rozwiązaniach, takich jak Power BI czy Qlik Sense i samodzielnie zdecydować, które lepiej ma szansę się sprawdzić w projektach, jak i też zapoznać się z innowacyjną metodyką budowy hurtowni danych Data Vault 2.0 – mówi Jacek Biały, kierownik Centrum Kompetencyjnego Business Intelligence w Sii.

Uczestnicy konferencji wezmą udział w prelekcjach prowadzonych przez m.in. Jacka Harazina, Adriana Chodkowskiego, Macieja Grabowskiego i Jose Fabio Ribeiro Bezerra. Wszystkie szczegóły odnośnie harmonogramu oraz prelegentów są dostępne na stronie internetowej wydarzenia. Sprzedaż biletów na  konferencję rozpocznie się 30 sierpnia.

Organizatorem konferencji BI Connected jest firma Sii – czołowy dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Spółka posiada obecnie 11 oddziałów i zatrudnia ponad 3700 inżynierów. W przygotowanie merytoryczne wydarzenia zaangażowane jest Centrum Kompetencyjne BI działające w ramach firmy.

Partnerem konferencji są: ogólnopolska społeczność Data Community, blog sqlplayer.net oraz portal tuwroclaw.com.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?