Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Ruszyły zapisy na konferencję Sii GET.NET w Łodzi

W programie konferencji GET.NET znalazły się prelekcje m.in. programistów i blogerów Jakuba Gutkowskiego i Macieja Aniserowicza, czy Tomasza Kopacza, Senior Architect Evangelist firmy Microsoft. W czasie konferencji, która odbędzie się na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Fabryce Grohmana, poruszane będą m.in. zagadnienia programowania na platformie .NET, budowy aplikacji dla współczesnego web czy realizacji projektów w metodyce Scrum. Organizatorzy zaplanowali także sesję warsztatową, na którą obowiązuje dodatkowa rejestracja z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (12 osób). Szczegółowy plan oraz informacje o prelegentach, a także formularz rejestracyjny znajdują się na stronie konferencjaget.net.

GET.NET skierowane jest do zawodowych programistów, a także studentów, wykładowców akademickich i pozostałych osób interesujących się tą technologią i pokrewnymi (m.in. WebDevelopmentem). Na uczestników konferencji czeka 310 miejsc. Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Microsoft.

Organizatorem konferencji jest Sii, najszybciej rozwijająca się firma IT i inżynierii w Polsce. Partnerami zostali: Microsoft, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Urząd Miasta Łodzi oraz Łódzka Grupa Profesjonalistów IT & .NET.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?