Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii certyfikowanym partnerem Nintex

 

Miło nam poinformować, że firma Sii została certyfikowanym partnerem Nintex – wiodącej firmy oferującej rozwiązania do zarządzania, optymalizacji i modelowania procesów biznesowych.

Platforma Nintex wspomaga tworzenie workflowów na platformę SharePoint, a także służy do automatyzacji przepływów pracy pomiędzy pracownikami, systemami i chmurą.

Pozwala na szybkie projektowanie zarówno prostych jak i bardzo skomplikowanych przepływów łączących wiele systemów. Nintex umożliwia również budowanie wygodnych i funkcjonalnych formularzy, wykorzystujących m.in. dynamiczne pola, walidację danych, czy wyświetlanie warunkowe, pozwalające na łatwe dostosowanie dokumentów do indywidualnych potrzeb.

Cechy wyróżniające rozwiązań Nintex to, poszukiwana przez użytkowników, wygodna i intuicyjna obsługa a także duża elastyczność, umożliwiająca łatwe dostosowanie do specyfiki procesów przebiegających w każdej firmie, niezależnie czy dotyczą obsługi klienta, finansów, rekrutacji, czy innych.

Dodatkowo, Nintex Mobile – technologia przeznaczona na urządzenia mobilne, umożliwia uruchamianie procesów, akceptowanie dokumentów i wprowadzanie danych przy użyciu telefonów komórkowych i tabletów.

W 2015 roku Nintex został ogłoszony Partnerem Roku w kategorii „Microsoft Office and SharePoint Application Development”, pokonując jednocześnie 2300 nominowanych ze 108 krajów, a w roku 2016 Nintex Mobile zyskał tytuł najlepszego rozwiązania na urządzenia mobilne podczas European SharePoint Conference – największego wydarzenia poświęconego SharePoint i Office 365.

Jedną z realizacji Centrum Kompetencyjne SharePoint w oparciu o rozwiązania Nintex jest projekt rozwoju i utrzymania systemu zgłoszeń IT dla międzynarodowej firmy z branży medycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym portfolio usług oraz realizacji Centrum Kompetencyjnego SharePoint.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?