Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii gwiazdą outsourcingu IT w Polsce!

Kolejny sukces w nowym roku – firma Sii została uhonorowana tytułem Outsourcing Stars, potwierdzając swoją pozycję najbardziej dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa sektora outsourcingu IT w Polsce.

28 stycznia 2016 na Gali Outsourcing Stars, której organizatorem jest zajmująca się rozwojem przedsiębiorczości w Polsce Grupa ProProgressio, zostały przyznane tytuły Outsourcing Stars, honorujące najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa sektora outsourcingu.

Wśród ocenianych kryteriów znalazły się: wzrost zatrudnienia i przyrost liczby kontraktów. Sii, która w roku 2015 zwiększyła liczbę pracowników o ponad 20%, a dzięki ciągłemu poszerzaniu portfolia oferowanych usług, stale zdobywa nowych klientów w kraju i zagranicą, triumfowała w kategorii firm z sektora IT.

Cieszymy się, że po raz kolejny otrzymujemy tytuł najszybciej rozwijającej się firmy z sektora usług IT. Szczególnie miło jest nam odbierać tę nagrodę dziś, ponieważ to właśnie w tym tygodniu Sii obchodzi dziesięciolecie istnienia firmy w Polsce. Dokładnie 10 lat temu młody Francuz przyjechał tu z oszczędnościami rzędu 30 tysięcy Euro z bardzo jasnym celem – to tu chcę rozwijać biznes! Dziś firma zatrudnia ponad 2300 osób, osiągając przychody rzędu 300 mln zł. Nie spoczywamy jednak na laurach, obiecujemy rozwijać się jeszcze szybciej – powiedziała odbierająca nagrodę Emilia Iwińska, szefowa działu Marketingu i Wsparcia Sprzedaży w Sii.

Gala Outsourcing Stars to jedyne niekomercyjne wydarzenie sektora outsourcing w Polsce. Wzięli w nim udział przedstawiciele rządu, samorządów, osobistości świata nauki i biznesu z Polski i zagranicy, w sumie ponad 300 gości z 15 krajów. Patronem honorowym konkursu było Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Związek Banków Polskich.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?