Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii i SAS łączą siły – nowe partnerstwo w dziedzinie Business Intelligence

Firma Sii Polska sukcesywnie poszerza portfolio oferowanych usług. Tym razem nawiązaliśmy partnerstwo technologiczne z firmą SAS – wiodącym dostawcą oprogramowania Business Intelligence i prekursorem rynku BI w Polsce.

Wdrożenia narzędzi takich jak np. SAS Visual Analytics – umożliwiającego w szybki i intuicyjny sposób wizualną analizę danych przedsiębiorstwa, jak również inne usługi związane z rozwiązaniami i produktami SAS, stały się częścią oferty specjalistów Sii z Praktyki Application Development & Maintenance. W swoim bogatym portfolio Praktyka posiada, między innymi, projekty z dziedziny Business Intelligence, zrealizowane dla wiodących przedstawicieli sektora bankowego, telekomunikacyjnego, czy IT w Polsce.

SAS – dostawca zintegrowanych pakietów rozwiązań i usług Business Intelligence, umożliwia precyzyjne zbieranie danych, użytecznych z punktu widzenia konkretnego przedsiębiorstwa, szybsze ich przetwarzanie i analizę oraz dalsze wykorzystanie, na przykład, do tworzenia skuteczniejszych, lepiej sprofilowanych kampanii marketingowych, czy w celu szybszego reagowania na potrzeby klientów i dostosowanie oferty firmy do ich oczekiwań.

Przedsiębiorcy mają coraz większą świadomość tego, jak ważne dla zapewnienia konkurencyjności na rynku i sprawnego działania firmy, są wysokiej jakości dane, stąd coraz chętniej decydują się na rozwiązania klasy Business Intelligence. Naszym klientom chcemy oferować najlepsze dostępne produkty, dlatego postanowiliśmy poszerzyć gamę oferowanych przez nas rozwiązań o te stworzone przez firmę SAS, światowego lidera w dziedzinie analityki biznesowej – mówi Rafał Małanij, Sales Manager w Praktyce Application Development & Maintenance Sii.

Na świecie z rozwiązań SAS korzysta ponad 80 000 firm i instytucji w 149 krajach. W Polsce jest to ponad 150 klientów ze wszystkich sektorów gospodarki, w tym największe banki, firmy ubezpieczeniowe, operatorzy telekomunikacyjni a także urzędy i instytucje publiczne oraz placówki naukowe i najważniejsze ośrodki akademickie. Niezależna firma badawcza Forrester Research, w swoim raporcie The Forrester Wave, uznała SAS za lidera rynku rozwiązań do zapewnienia jakości danych.

Zachęcamy do zapoznania się z kompletnym portfolio usług Sii Polska z zakresu Business Intelligence oraz rozwoju i utrzymania aplikacji.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?