Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Katowice podwaja zatrudnienie – 100 nowych miejsc pracy na Śląsku

Sii, jedna z najszybciej rozwijających się firm IT i inżynierii w Polsce, która zatrudnia ponad 2 800 inżynierów w Polsce, powiększa swój zespół na Śląsku. W ciągu roku Sii Katowice planuje podwoić zatrudnienie – powstanie ponad 100 nowych miejsc pracy. Aktualnie oddział liczy 100 pracowników i właśnie obchodzi 3 rocznicę obecności na katowickim rynku.

Otwarcie biznesu na Śląsku 3 lata temu było bardzo dobrą, strategiczną decyzją dla Sii. W Katowicach mamy świetne warunki do rozwoju, dzięki obecności wykwalifikowanych inżynierów i dogodnej infrastrukturze miasta, która przyciąga zagranicznych partnerów oraz potencjalnych klientów. Wykorzystujemy potencjał tego miejsca, który łączymy z kompetencjami pracowników Sii Polska. Umacniamy swoją pozycję lidera IT na Śląsku, a to dopiero początek! – mówi Krzysztof Danilewicz, Dyrektor Sii Katowice.

Dzięki bogatemu portfolio klientów w Sii inżynierowie mają szansę na pracę w międzynarodowym środowisku i rozwój kompetencji technicznych. W skali kraju firma posiada 200 klientów z całego świata, którzy działają w ponad 30 różnych sektorach. W samych Katowicach inżynierowie realizują projekty informatyczne dla kontrahentów z branży finansowej, czy motoryzacyjnej, wykorzystując takie technologie jak: Java, .NET, Python, C++, JavaScript, Node.JS, czy Angular 2.

Wojciech Dreja, Dyrektor Rekrutacji w Sii Polska dodaje – W pierwszej kolejności na zatrudnienie w Katowicach będą mogli liczyć programiści back-end i front-end, inżynierowie testów manualnych i automatycznych, kierownicy projektów, Scrum Masterzy i analitycy biznesowi. Mamy naprawdę wiele do zaoferowania kandydatom – oprócz samej technologii, Sii stawia również na szeroko pojęty komfort pracy, czego potwierdzeniem może być przyznany Sii 3 rok z rzędu, tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce. Zostaliśmy również docenieni i nagrodzeni w znanym na całym świecie, prestiżowym plebiscycie Great Place to Work.

Przed Sii stoi wiele ambitnych wyzwań – katowicki oddział zapowiada dalszy rozwój swoich usług i podwojenie zatrudnienia, natomiast w skali całego kraju firma planuje powiększyć zespół o 400 specjalistów. Spółka jest jednym z największych pracodawców IT w Polsce i ma znaczący wkład w prężnie rozwijający się rynek nowych technologii w kraju.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?