top-image
WSTECZ

Sii Katowice rekrutuje do projektów dla hi-tech

Oddział w Katowicach powstał w maju tego roku i do końca 2014 planuje zatrudniać 50 inżynierów.

Praca dla klientów technologicznych czy bankowych daje inżynierom możliwości poznania najnowszych technologii i rozwiązań, wprowadzanych obecnie na rynek. Klienci Sii, walcząc o przewagę nad konkurencją, szukają innowacji, a pomagają im w tym właśnie nasi inżynierowie. – mówi Krzysztof Danilewicz, Dyrektor Zarządzający Sii Katowice.

Opinię potwierdzają sami inżynierowie.

Pracuję jako inżynier ds. testowania oprogramowania w oryginalnym projekcie budowy oprogramowania obsługującego tramwaje i pociągi. – opowiada Dawid Grochowski. – W tym czasie poznałem różnego rodzaju innowacyjny software, służący do testowania poprawnego układu dróg szynowych tramwajów i pociągów. To niesamowite, jak wiele można się nauczyć w niedługim czasie. – dodaje Grochowski. – Projekt jest ciekawy, pełny wyzwań i ambitnych założeń. Współpracujemy z zespołami z innych krajów: holenderskimi, czeskimi czy z Chińczykami. Na brak wyzwań nie mogą narzekać zarówno programiści, jak i testerzy.

Podobnego zdania jest Kamil Sajdok, Java developer pracujący z ramienia Sii dla jednego z banków. Fascynujące jest to, że każdy jeden klient banku w gruncie rzeczy ma styczność z naszym frontendem – zarówno ten obsługiwany przez oddział, jak i w call center. W naszym projekcie skupiamy się głównie na procesach usprawniających obsługę klienta, w oparciu o narzędzia tworzone w Javiee EE.

Oddział w Katowicach jest najmłodszym oddziałem Sii w Polsce. Biura integratora działają także w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi i Lublinie. Firma zatrudnia w Polsce ponad 1800 osób i od dwóch lat zdobywa tytuł „Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce”, przyznawany przez Magazyn „Computerworld”.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?