Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Katowice rekrutuje do projektów dla hi-tech

Oddział w Katowicach powstał w maju tego roku i do końca 2014 planuje zatrudniać 50 inżynierów.

Praca dla klientów technologicznych czy bankowych daje inżynierom możliwości poznania najnowszych technologii i rozwiązań, wprowadzanych obecnie na rynek. Klienci Sii, walcząc o przewagę nad konkurencją, szukają innowacji, a pomagają im w tym właśnie nasi inżynierowie. – mówi Krzysztof Danilewicz, Dyrektor Zarządzający Sii Katowice.

Opinię potwierdzają sami inżynierowie.

Pracuję jako inżynier ds. testowania oprogramowania w oryginalnym projekcie budowy oprogramowania obsługującego tramwaje i pociągi. – opowiada Dawid Grochowski. – W tym czasie poznałem różnego rodzaju innowacyjny software, służący do testowania poprawnego układu dróg szynowych tramwajów i pociągów. To niesamowite, jak wiele można się nauczyć w niedługim czasie. – dodaje Grochowski. – Projekt jest ciekawy, pełny wyzwań i ambitnych założeń. Współpracujemy z zespołami z innych krajów: holenderskimi, czeskimi czy z Chińczykami. Na brak wyzwań nie mogą narzekać zarówno programiści, jak i testerzy.

Podobnego zdania jest Kamil Sajdok, Java developer pracujący z ramienia Sii dla jednego z banków. Fascynujące jest to, że każdy jeden klient banku w gruncie rzeczy ma styczność z naszym frontendem – zarówno ten obsługiwany przez oddział, jak i w call center. W naszym projekcie skupiamy się głównie na procesach usprawniających obsługę klienta, w oparciu o narzędzia tworzone w Javiee EE.

Oddział w Katowicach jest najmłodszym oddziałem Sii w Polsce. Biura integratora działają także w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi i Lublinie. Firma zatrudnia w Polsce ponad 1800 osób i od dwóch lat zdobywa tytuł „Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce”, przyznawany przez Magazyn „Computerworld”.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?