Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii kolejny rok z rzędu na szczycie rankingu Book of Lists

Opublikowano Book of Lists – największy ranking biznesowy wydawany w Polsce. W 23. edycji zestawienia, Sii przyznano 1. miejsce w kategorii „IT Consulting”.

Book of Lists stanowi przewodnik po polskim biznesie. Do udziału w rankingu co roku zapraszane są wiodące przedsiębiorstwa w swojej branży. Publikacja przedstawia najprężniej rozwijające się przedsiębiorstwa z 8 sektorów: budownictwa i nieruchomości, finansów, usług dla firm, transportu i logistyki, edukacji, IT, turystyki i podróży oraz gospodarki i przemysłu. Podczas uroczystej gali Sii Polska została wyróżniona za zajęcie 1. miejsca w klasyfikacji „IT Consulting”.

– Pojawienie się Sii na najwyższej pozycji w rankingu Book of Lists to dla nas duży sukces, tym bardziej że osiągnięty po raz kolejny z rzędu, utwierdza nas w przekonaniu, że Sii rozwija się w dobrym kierunku. Potwierdzają to także liczby podsumowujące ubiegły rok finansowy. Możemy pochwalić się rekordowym przychodem na poziomie 512 mln zł i wzrostem o 31% w skali roku, a przede wszystkim 3700 szczęśliwymi pracownikami i ponad 240 zadowolonymi klientami – mówi Ryszard Pytko, Chief Commercial Officer w Sii Polska.

Tempo rozwoju ma utrzymać się na tak wysokim poziomie w najbliższych latach. Firma otworzyła właśnie 3 nowe biura w Częstochowie, Pile i Bydgoszczy, dzięki czemu obecnie pracownicy lidera IT i inżynierii realizują projekty dla klientów z całego świata z 12 miast Polski. Do końca roku obrotowego Sii planuje osiągnąć przychód w wysokości 680 milionów złotych oraz zatrudniać 4100 specjalistów. Jednak najważniejszym projektem Sii Polska na nadchodzące miesiące będzie otwarcie podległego spółce Sii oddziału w Szwecji.

To już 23. edycja rankingu Book of Lists, który obejmuje blisko 2 tysiące firm z całego kraju. Publikacja, przygotowana jest przez redakcję Warsaw Business Journal, anglojęzyczny tygodnik, podejmujący tematy m.in. z dziedziny przedsiębiorczości, polityki, ekonomii, technologii i kultury.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?