Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Lublin lokomotywą gospodarczą miasta po raz drugi

Firma Sii już po raz drugi z rzędu została wyróżniona w prestiżowym Konkursie o Nagrodę gospodarczą prezydenta miasta Lublin. Nagrody wręczono podczas X jubileuszowej Gali Przedsiębiorczości.

Laureatami zostało 10 firm, wśród nich firma Sii, która, tak jak w poprzedniej edycji otrzymała wyróżnienie w kategorii Duże firmy – Lokomotywy Gospodarcze Miast.

Konkurs ma na celu promowanie przedsiębiorstw, które charakteryzują się stabilnością rozwoju, dobrymi wynikami finansowymi a przy tym ich działanie jest oparte na przejrzystych zasadach i oddziałuje pozytywnie na otoczenie – pobudzając rozwój gospodarczy miasta Lublin i całego regionu.
Podczas przyznawania nagród jury, złożone z przedstawicieli biznesu, nauki, mediów i lokalnych władz, bierze pod uwagę aspekty społeczne, etyczne i ekologiczne działalności firm, a także przepływ technologii i wiedzy.

Sii ma swój istotny wkład w rozwój regionu przez fakt tworzenia nowych, atrakcyjnych miejsc pracy. Obecnie oddział zatrudnia ponad 270 osób. Firma jest jednak aktywna w wielu innych obszarach. Bardzo istotne są działania edukacyjne – wraz z Politechniką Lubelską Sii organizuje wykłady dla studentów. Oferuje również praktyczne szkolenia ze specjalistami IT, które mają na celu ułatwienie rozpoczęcia karierę w branży. W lubelskim oddziale Sii odbyło się już siedem edycji kursu „Zostań testerem”. Sii Lublin angażuje się również w działalność charytatywną – co roku organizowana jest zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?