Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii na liście Inc. 5000 Europe!

Po otwierających rok nagrodach Outsourcing Stars i CEE Shared Services & Outsourcing Awards, Sii odnotowuje kolejne sukcesy – jesteśmy na prestiżowej liście Inc. 5000 Europe!

Lista Inc. 5000 jest zestawieniem publikowanym przez amerykański magazyn Inc., wiodące wydawnictwo skierowane do przedsiębiorców i właścicieli prywatnych firm, koncentrujące się na tematyce rozwoju firm. Ranking dla USA ukazuje się od 1982 roku, dla Europy od roku 2015.

Miejsce na liście Inc. 5000 jest równoznaczne z dostaniem się do elitarnej grupy prywatnych przedsiębiorstw, mogących poszczycić się wybitnym rozwojem. Firmy w zestawieniu są klasyfikowane według wzrostu przychodów w okresie 3-letnim.

Od pierwszej edycji, miejsce na prestiżowej liście amerykańskich (a potem światowych) prywatnych spółek stało się zapowiedzią sukcesu w biznesie. Światowa ekspansja wielu znanych międzynarodowych marek  takich jak Microsoft, Timberland, Facebook czy Oracle rozpoczęła się od pojawienia się na liście Inc. 5000. Mamy nadzieję, że tak samo będzie z Sii!

Więcej o rankingu Inc. 5000 Europe przeczytasz na stronie:

http://www.inc.com/inc5000eu

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?