Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii obchodzi 10 urodziny!!!

W styczniu tego roku Sii obchodzi 10 urodziny! Z tej okazji powstał film „Sii – road to success 2006 – 2016”, opowiadający o historii firmy i przyczynach, które sprawiają, że Sii od 10 lat nieustannie dynamicznie się rozwija. Film dostępny jest na stronie www.sii.pl/10-lat. Zorganizowaliśmy również konkurs „Złóż życzenia Sii”, w którym do wygrania jest weekendowy pobyt w dowolnej stolicy europejskiej dla 2 osób.

Gregoire Nitot, założyciel, pierwszy pracownik i Prezes Sii, zarejestrował spółkę dokładnie 5 stycznia 2006 roku. Jako młody Francuz przyjechał do Polski z biznes planem, własnymi oszczędnościami i wsparciem francuskiego inwestora – firmy Sii, notowanej na paryskiej giełdzie. Początki nie były proste, jednak ambicja i konsekwencja w realizacji marzenia, a także rosnący zespół Sii, sprawiły, że powstała firma, która po 10 latach istnienia w Polsce zatrudnia 2300 osób, ma w Polsce 8 oddziałów i świadczy usługi dla klientów na całym świecie.

Jak wyglądała droga do tego sukcesu i co sprawia, że firma tak prężnie się rozwija, obejrzeć można w specjalnym jubileuszowym filmie  „Sii – road to success 2006 – 2016”.  Film opublikowany jest na dedykowanej 10-leciu stronie firmy pod adresem www.sii.pl/10-lat, na której znajdziecie także historię firmy w pigułce.

Z okazji urodzin Sii zaprasza także wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie „Złóż życzenia Sii”, w którym nagrodą główną jest weekend w dowolnej stolicy europejskiej dla 2 osób. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać krótki film z życzeniami urodzinowymi dla Sii. Zasady konkursu i regulamin znajdują się na stronie www.sii.pl/10-lat.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?