Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii oficjalnym partnerem Xamarin

Centrum Kompetencyjne Digital Sii nawiązało oficjalne partnerstwo z firmą Xamarin, potwierdzając tym samym swoje kompetencje w jednej z najszybciej rozwijających się technologii do tworzenia cross-platformowych aplikacji mobilnych.

Xamarin pozwala, używając jednego języka programowania, tworzyć aplikacje mobilne na popularne platformy – jak Android, iOS, czy WindowsPhone, przy zachowaniu wyglądu i funkcjonalności aplikacji natywnych, bez utraty wydajności. Nie ma już więc potrzeby programowania tej samej aplikacji oddzielnie na 3 czy 4 różne technologie. Zdecydowanie ogranicza to czas potrzebny na uruchomienie aplikacji, a także ułatwia jej dalszy rozwój i utrzymanie. Ułatwiona jest również integracja, którą wystarczy przeprowadzić dla jednego systemu.

To wszystko przekłada się na znaczne ograniczenie kosztów wdrożenia, a także pozwala szybciej czerpać korzyści z działającego rozwiązania. W prestiżowym rankingu Gartnera, Magic Quadrant (MQ), Xamarin znalazł się najwyżej w kategorii wizjonerów (Visionaries) wśród platform do tworzenia aplikacji mobilnych. Z zalet technologii skorzystały już takie światowe marki jak Kellog’s, Subaru, Jaguar, AXA, Sage czy EasyJet. 

“Technologia Xamarin pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy przy zachowaniu tego, co dla każdego klienta najważniejsze – wysokiej jakości produktu. Dlatego też zdobywa sobie coraz większą popularność, również w Polsce”. – mówi Przemysław Saniak, Sales Manager Centrum Kompetencyjnego Digital w Sii, specjalizującego się we wdrożeniach technologii mobilnych dla klientów w kraju i za granicą – “Posiadamy największy zespół Xamarin w Polsce, który ze względu na coraz większe zainteresowanie tą technologią, stale się rozrasta. Dla nas jest to z jednej strony potwierdzenie zadowolenia klientów z pracy naszego zespołu, z drugiej rosnącej roli technologii Xamarin na rynku aplikacji mobilnych”.

Jedną z realizacji Centrum Kompetencyjnego Digital w technologii Xamarin jest, wykonana w całości przez inżynierów Sii, aplikacja mobilna dla fińskiej firmy Scrooge na systemy Android, iOS i WindowsPhone, do sprawiedliwego dzielenia kosztów („fair splitting”).

Zapraszamy do zapoznania się z innymi realizacjami oraz pełną ofertą Centrum Kompetencyjnego Digital Sii.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?