Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii otwiera swoje ósme biuro – w Katowicach

Decyzja o powołaniu nowego oddziału spowodowana jest dynamicznym rozwojem współpracy z klientami firmy na terenie Katowic i ich rosnącymi potrzebami. Do tej pory współpracę na tym terenie rozwijał oddział krakowski.

Do grona klientów Sii w Katowicach należą już m.in. Bombardier, Asseco czy PKO BP. – mówi Ryszard Pytko, Dyrektor Sii Kraków. – Wszystkich klientów w Katowicach jest 5. Ponieważ dalsze perspektywy są bardzo obiecujące, chcąc być bardziej elastycznym i szybciej odpowiadać na potrzeby klienta, postanowiliśmy być zdecydowanie bliżej, działać bezpośrednio na miejscu. Już teraz zatrudniamy w Katowicach 20 inżynierów, a do końca 2014 planujemy około 50 osób. 

Dyrektorem zarządzającym Sii Katowice będzie Krzysztof Danilewicz, obecnie pełniący obowiązki Dyrektora Zarządzającego Sii Poznań. Trwają już poszukiwania biura na potrzeby Sii. – mówi Danilewicz. – Na początku będzie to ok. 200 m2, później – w zależności od rozwoju biznesu. Projekty prowadzone przez nas są bardzo ciekawe, wiele z nich z zakresu inżynierii przemysłowej. Już teraz poszukujemy do nich inżynierów na stanowiska: konstruktor mechanik, konstruktor EPLAN, programista Java, C/C++, C#, .net, specjalista Oracle DBA, tester czy Project Manager.

W związku z otwarciem nowego oddziału Sii poszukuje także osób do pracy w biurze, w wewnętrznych strukturach firmy: specjalisty ds. administracji, specjalisty ds. rekrutacji oraz Account Managera. Bliższe informacje o ofertach na stronie: sii.pl/oferty-pracy/. Na dzień dzisiejszy w Poznaniu otwartych jest ok. 20 procesów rekrutacyjnych – szczegóły na stronie: sii.pl/oferty-pracy/.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?