Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Sii Polska będzie walczyć o tytuł mistrza testowania

  Już dziś, 22 Stycznia 2018, ruszają zapisy na mistrzostwa w testowaniu oprogramowania, Testing Cup 2018. Tegoroczna edycja imprezy odbywa się w Łodzi, gdzie Sii Polska ma jeden ze swoich 9 oddziałów.

  Jako największy dostawca usług testowych w Polsce chcemy promować testowanie oprogramowania. Dlatego już po raz drugi wspieramy Testing Cup jako jego główny sponsor. Testing Cup to największe wydarzenie tego typu, nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Już dziś wiele zagranicznych przedsiębiorstw korzysta z usług świadczonych przez polskie firmy, a Polska ma szansę zostać europejskim liderem w dziedzinie testów – mówi Marcin Laksander, Dyrektor Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych w Sii Polska.

  Sii zamierza również uczestniczyć w mistrzostwach w testowaniu oprogramowania i zgłasza trzyosobowy zespół do zawodów. Michał Stemplewski, Jarosław Jarecki i Maciej Czarnak pracują wspólnie od 1,5 roku, testując systemy bankowe i aplikacje mobilne dla jednego z europejskich banków. Zespół na co dzień testuje i raportuje błędy, które mogą utrudniać życie klientom banku, a tym razem zmierzy się z najnowszą wersją Mr Buggy na Testing Cup 2018.

  Wkrótce więcej informacji na temat naszego zespołu i naszych planów jako głównego sponsora.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?