Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska Najlepszym Miejscem Pracy! Firma zajęła 1. miejsce w rankingu Great Place to Work!

Już po raz 7. analiza anonimowych ankiet wypełnianych przez pracowników oraz audyt kulturowy przeprowadzony w Sii zadecydowały o przyznaniu firmie prestiżowego tytułu Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce. Po raz pierwszy Sii zajęła 1. miejsce w kategorii dużych przedsiębiorstw powyżej 500 osób oraz 7. miejsce na liście Najlepszych Miejsc Pracy dla Milenialsów. Najwyższa pozycja w najbardziej prestiżowym rankingu HR to dowód, że zatrudniająca ponad 5 000 pracowników firma tworzy stabilne i przyjazne miejsce pracy.

Po raz pierwszy tytuł Great Place to Work trafił do Sii Polska w 2015 roku, gdy w firmie pracowało 2 000 osób. W tym roku firma zdobyła go siódmy raz z rzędu, zyskując uznanie zespołu, którego liczebność na przestrzeni ostatnich lat stale rośnie – tylko w pierwszym kwartale 2021 do firmy dołączyło 553 specjalistów. Pierwsze miejsce w kategorii przedsiębiorstw powyżej 500 osób to nie jedyne wyróżnienie w tegorocznym konkursie. Sii Polska także po raz czwarty znalazła się na liście Najlepszych Miejsc Pracy dla Milenialsów, zajmując siódme miejsce w tej kategorii.

– Ten rok jest wyjątkowy dla Sii Polska, ponieważ obchodzimy 15. urodziny. Od samego początku jednym z naszych głównych celów jest zadowolenie pracowników. Tytuł Great Place to Work potwierdza, że je osiągamy, ale przede wszystkim motywuje nas do pracy nad naszymi słabościami. Wszyscy możemy czuć się bardzo dumni z tego tytułu, zwłaszcza że przy naszym szybkim tempie rozwoju atmosfera i duch zespołu są coraz lepsze, a nasze wyniki GPtW z roku na rok poprawiają się. Chciałbym podziękować wszystkim Power People za to, że tworzą tak wyjątkowe miejsce pracy – mówi Gregoire Nitot, założyciel i CEO Sii Polska.

Kluczowym elementem badania Great Place to Work są opinie pracowników, które stanowią 2/3 całkowitej oceny. Uwzględnia ona 5 wymiarów: wiarygodność, szacunek, uczciwość, dumę i koleżeństwo. Tegoroczne wysokie wyniki pozwoliły firmie powtórzyć sukces z poprzednich lat. „Biorąc wszystko pod uwagę, moja firma jest świetnym miejscem pracy” – zadeklarowało aż 90% pracowników Sii Polska, poprawiając wynik z ubiegłego roku o 1%. Od pierwszego audytu w 2014 roku, ocena firmy w tym wymiarze stopniowo rośnie. Pozostałą 1/3 oceny stanowi audyt kulturowy przedsiębiorstwa, czyli analiza wewnętrznych procedur, procesów i zwyczajów firmy.

– Dzięki zaangażowaniu, otwartości i solidarności naszych Sii Power People zdobyliśmy tytuł już po raz siódmy! Dziś przemawia przeze mnie duma i wzruszenie, ponieważ mimo trudnej sytuacji i konieczności odnalezienia się w nowej rzeczywistości, po raz kolejny udowodniliśmy, że kierują nami wspólna misja, cele i kluczowe wartości. Z tytułem wiąże się też odpowiedzialność i zobowiązanie do dalszych działań i usprawniania obszarów wskazanych przez pracowników w ankiecie – mówi Joanna Kucharska, CHRO w Sii Polska.

W gronie Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce obok Sii znalazły się takie firmy jak: Cisco, Coca-Cola, Bosch, Hilton, 3M czy DHL. Podobnie jak w ubiegłym roku laureaci konkursu zostali wyłonieni z grona firm, które wcześniej otrzymały wyróżnienie Great Place to Work® Certified. Certyfikat potwierdza, że przedsiębiorstwo należy do grona najlepszych w Polsce, które potrafią z sukcesem budować i rozwijać wyjątkowe relacje z pracownikami.

Dołącz do jednego z najlepszych miejsc pracy w Polsce.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?