Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska gotowa do akwizycji na rynku skandynawskim

Sii Polska analizuje rynek szwedzki pod kątem akwizycji – na ten cel zamierza przeznaczyć do 150 mln zł (33 mln euro). Zatrudniający już ponad 5 000 ekspertów polski lider usług IT, inżynieryjnych, digitalowych i BPO poszukuje firmy, która pozwoli mu umocnić pozycję na rynku skandynawskim.

– Ze względu na swój potencjał i bliskość geograficzną, Skandynawia jest dla nas naturalnym, a zarazem strategicznym kierunkiem rozwoju. Aby być jeszcze bliżej naszych klientów z tego regionu, w 2019 roku otworzyliśmy spółkę w Szwecji, z siedzibą w centrum Sztokholmu. Z jednej strony jest to nowoczesny ośrodek technologiczny napędzany przez innowacje, z drugiej zaś rejon, w którym firmy mierzą się z wyzwaniem, jakim jest brak odpowiednich kompetencji i zasobów. Szwedzki oddział Sii oferuje klientom wsparcie nie tylko w oparciu o możliwości lokalnego rynku, ale również korzystając z dostępu do wykwalifikowanych, posługujących się językiem angielskim inżynierów w Polsce, dostarczając usługi zgodne z europejskimi standardami i proponując konkurencyjne stawkimówi Michael Desmurs, Scandinavia Business Lead w Sii Poland.

Obecny rok przyniesie nam rekordowe przychody na poziomie 1 mld zł. Bardzo dobre wyniki w połączeniu z dobrą płynnością finansową i brakiem zadłużenia pozwalają nam myśleć o akwizycji – mówi Tomasz Książek, Chief Financial Officer w Sii Polska.

W kręgu zainteresowania Sii Polska znajdują się podmioty sprzedające usługi IT (Professional Services), inżynieryjne lub BPO, mające w swoim portfolio bezpośrednie umowy z dużymi lokalnymi firmami takimi jak Volvo, Scania, Ericsson, Nokia, Nordea, DNB, Danske Bank, Maersk, Carlsberg, Assa Abloy, SEB, H&M lub Ikea.

Idealnym kandydatem byłaby firma zatrudniająca minimum 100 pracowników, która może pochwalić się co najmniej 5-letnią historią funkcjonowania na rynku szwedzkim. Dzięki akwizycji Sii Polska chce mocniej zaznaczyć swoją obecność na rynku skandynawskim.

Sii Polska od momentu wejścia na polski rynek w 2006 roku zdobyła pozycję lidera rynku i cieszy się zaufaniem największych firm z całego świata. Sii zatrudnia ponad 5 000 ekspertów w największych miastach Polski i jest wiodącym dostawcą usług IT, inżynieryjnych i BPO. W tym roku przychód Sii Polska przekroczy 1 miliard zł (ok. 220 mln euro). Misją firmy jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników.

Na przestrzeni ostatnich lat Sii zyskało opinię eksperta w zakresie digitalizacji, rozwoju oprogramowania, cyberbezpieczeństwa, service desku i usług testowych. W tym roku Sii po raz 6. z rzędu uzyskało tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce (Great Place to Work). Nagroda w najbardziej prestiżowym rankingu HR to dowód, że organizacja tworzy stabilne i przyjazne miejsce pracy.

Zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane tematem zakupu podmiotu przez Sii Polska do bezpośredniego kontaktu. 

Tomasz Książek

Chief Financial Officer

Skontaktuj się z ekspertem

Tomasz Książek

Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów

Pole może zawierać tylko litery i znaki specjalne

Załączony plik:

  • danieltroc.pdf

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Zapoznamy się z treścią Twojej wiadomość i skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie…

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?