Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska po raz 8. z tytułem Great Place to Work!

8. raz z rzędu Sii Polska została laureatem rankingu Najlepszych Miejsc Pracy opublikowanego przez instytut Great Place to Work. Z 7 000 osobami na pokładzie to nie lada wyczyn. Każdego roku zwiększając frekwencję i poprawiając swój wynik, Sii udowadnia, że to najlepsze miejsce do pracy, rozwoju i zabawy.

Pierwsza nagroda Great Place to Work trafiła do nas w 2015 roku. W tym roku z ponad 3-krotnie większym zespołem po raz 8. zostaliśmy uznani za jedno z najlepszych miejsc do pracy w Polsce. W tegorocznej edycji zajęliśmy zaszczytne miejsce na podium, zajmując trzecią lokatę w kategorii firm dużych powyżej 500 pracowników. Co więcej, po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł Best Workplaces for Millennials.

– Tytuł Great Place to Work jest wspólnym wysiłkiem ponad 7 000 Power People. Chcę im wszystkim podziękować za stworzenie tak wyjątkowego miejsca pracy. Wszyscy powinniśmy być ogromnie dumni z tego osiągnięcia, ponieważ satysfakcja pracowników jest trzecim z naszych 5 strategicznych celów. Wraz z naszym szybkim tempem wzrostu, atmosfera i duch Sii utrzymują się na wysokim poziomie, co potwierdza coroczna poprawa wyników GPtW. Jednak najważniejszą częścią tego wyróżnienia są informacje zwrotne z ankiet, które mówią nam, nad czym musimy pracować – powiedział Gregoire Nitot, założyciel i CEO Sii Polska.

W badaniu Great Place to Work najważniejszym aspektem jest tzw. wskaźnik zaufania (Trust Index), który tworzą anonimowe ankiety wypełniane przez pracowników. Wskaźnik stanowi 2/3 całkowitej oceny firmy. Każdy respondent odnosi się do wiarygodności, szacunku, uczciwości, dumy oraz koleżeństwa panującego w firmie.

Tegoroczne badanie pokazało, że przy frekwencji zwiększonej o 10 p.p. udało się nam poprawić – i tak już wysoki – wynik we wszystkich pięciu aspektach. Co więcej, 90% pracowników zadeklarowało, że biorąc wszystko pod uwagę, Sii jest wspaniałym miejscem pracy, a 95% uważa, że panuje tu świetna atmosfera.

– W tym roku Sii zostało laureatem konkursu Great Place to Work już po raz 8. z rzędu – mówi Joanna Kucharska, Chief Human Resources Officer w Sii Polska. Prestiżowe trzecie miejsce w konkursie jest dla nas ogromnym wyróżnieniem – dla mnie jest to powód do dumy i motywacja do wprowadzania dalszych zmian i usprawnień. Ostatnie lata były dla nas tak jak dla wielu innych organizacji, nietypowe i pełne niespodzianek. Tym bardziej cieszy mnie zaufanie i sympatia, jaką darzą nas osoby tworzące Sii, odzwierciedlone w wynikach konkursu na Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce – dodaje.

Udział w badaniu, oprócz przejrzystego audytu zadowolenia pracowników, to idealne narzędzie do zrozumienia ludzi, którzy tworzą firmę. Każda opinia ma znaczenie. Dzięki dokładnej analizie wyników ankiet zostają wyciągnięte wnioski i wprowadzane ulepszenia w organizacji. Wiele inicjatyw oferowanych w Sii jest wynikiem zgłoszonych potrzeb pracowników, m.in.: program wolontariacki, program Sponsoringu Pasji oraz wewnętrzna aplikacja Job Changer, która pozwala na rozwój kariery lub zmianę projektu, bez konieczności żegnania się z firmą.

Pozostałą 1/3 oceny stanowi audyt kultury przedsiębiorstwa (Culture Audit), czyli analiza wewnętrznych procedur HR, procesów i zwyczajów panujących w firmie.

Wśród pozostałych wyróżnionych w gronie Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce znalazły się, m.in.: 3M Service Center EMEA, Objectivity, EPAM Systems, Akamai Technologies, Cisco i DHL Parcel.

Jeśli chcesz dołączyć do niesamowitych ludzi i Great Place to Work w Polsce – aplikuj!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?