Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska po raz trzeci wśród 30 najlepszych pracodawców w Europie

Sii Polska ponownie dołączyło do grona laureatów europejskiego rankingu Najlepszych Miejsc Pracy. Zajmując wysokie 15. miejsce wśród dużych przedsiębiorstw, firma poprawiła swoją pozycję względem ubiegłego roku. Dodatkowym wyróżnieniem jest fakt, że Sii jest jedynym polskim pracodawcą na liście. Tegoroczne wyniki zostały ogłoszone 10 września na stronie Great Place to Work.

Sii Polska już po raz trzeci zdobyła tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Europie w kategorii dużych przedsiębiorstw powyżej 500 pracowników. Wysokie 15. miejsce na liście to kolejny dowód, że zatrudniająca ponad 4 700 pracowników firma tworzy stabilne i przyjazne miejsce pracy. Tegoroczni zwycięzcy w poszczególnych kategoriach ogłoszeni zostali 10 września.

– Tytuł Great Place to Work jest dla nas ważnym wyróżnieniem, ponieważ satysfakcja pracowników jest jednym z 5 strategicznych celów Sii Polska. Od 6 lat dostarcza nam cennych informacji zwrotnych od naszych pracowników, potwierdzając, że jako pracodawca rozwijamy się w dobrym kierunku. Najważniejszą jednak informacją, którą uzyskujemy dzięki badaniu, są obszary do poprawy. Ta nagroda to efekt wspólnych działań wszystkich 4 700 Sii Power People. Nawet gdy osiągamy nasze ambitne cele pracując zdalnie, wciąż zachowujemy fantastyczną atmosferę. Możemy wszyscy być z tego dumni – mówi Gregoire Nitot, założyciel i CEO Sii Polska.

Ranking Great Place to Work jest o tyle nietypowy, że tworzą go sami pracownicy. Poprzez wzięcie udziału w anonimowej ankiecie wyrażają opinię na temat organizacji, z którą są związani. Co ciekawe, przeprowadzający badanie Instytut Great Place to Work weryfikuje nie tylko poziom zadowolenia zatrudnionych. Przedmiotem analizy jest również poczucie spełnienia, możliwość rozwoju zawodowego, postawa kierownictwa, a nawet ocena inicjatyw dodatkowych, wykraczających poza profil działalności przedsiębiorstwa. Przy okazji 18. edycji konkursu, formularz oceny pracodawcy wypełniło aż 1,4 miliona pracowników z 19 europejskich krajów.

– Już samą możliwość konkurowania z pracodawcami cieszącymi się powszechnym uznaniem traktujemy jako ogromny zaszczyt. Cieszy nas też, że to właśnie Sii jest jedynym polskim pracodawcą na liście. Jednak największym powodem do dumy jest tak wysoka pozycja w europejskim rankingu, którą zawdzięczamy naszym pracownikom, ich zaangażowaniu i codziennemu wkładowi w pracę oraz budowanie Sii community. Dzięki solidarności, transparentności i zaufaniu wspólnie radzimy sobie z czasach pandemii, podtrzymując się wzajemnie na duchu. Ludzie, ich działania i niesamowite inicjatywy, to wszystko czyni Sii wspaniałym miejscem pracy – mówi Joanna Kucharska, Chief Human Resources Officer w Sii Polska

Na liście ogólnopolskiej firma znajduje się od 6 lat, cały czas pracując na swoją pozycję w czołówce najlepszych pracodawców. W kwietniu 2020 Sii Polska zajęła 2. miejsce w kategorii dużych przedsiębiorstw powyżej 500 pracowników. Obecnie, po 14 latach działalności, zajmuje pozycję lidera rynku usług IT i inżynieryjnych, a zespół liczy ponad 4 700 osób. Specjalistów, którzy chcą stać się częścią organizacji, wciąż przybywa. Przekonuje ich przede wszystkim atmosfera, różnorodność projektów i szerokie możliwości rozwoju wewnątrz firmy, a także perspektywa pracy w świetnie skomunikowanych oddziałach zlokalizowanych w 14 polskich miastach.

Zobacz film i dowiedz się, co sprawia, że Sii Polska jest jednym z Najlepszych Miejsc Pracy w Europie.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?