Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska wyróżniona honorowym tytułem „Inwestora bez granic” podczas XIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Poznaliśmy firmy wyróżnione podczas XIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC – European Economic Congress) honorowym tytułem „Inwestora bez granic”. Sii Polska znalazła się w gronie czterech laureatów kategorii „Polski inwestor za granicą”. Nagrodę przyznano najskuteczniejszym polskim inwestorom realizującym ekspansję zagraniczną. Ceremonia wręczenia odbyła się 20 września w Katowicach podczas gali towarzyszącej wydarzeniu.

Sii Polska po raz kolejny udowodniła, że z powodzeniem realizuje swoją strategię rozwoju na zagranicznych rynkach – firma otrzymała prestiżowy tytuł Inwestora bez granic w kategorii „Polski inwestor za granicą”. Organizatorzy plebiscytu wyróżnili Sii za zajęcie w krótkim czasie pozycji lidera usług informatycznych i inżynieryjnych w Polsce świadczącego je na konkurencyjnym globalnym rynku.

– To dla nas ważne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. Szczególnie w tym roku, kiedy obchodzimy 15-lecie działalności. Bez zaangażowania naszych ponad 6 000 ekspertów i zaufania naszych klientów nie bylibyśmy dziś w tym miejscu. Zaczynaliśmy jako jednoosobowy startup, a dziś Sii to duża organizacja, współpracujemy z wiodącymi markami z różnych sektorów, działającymi na całym świecie. Cieszymy się, że do naszych sukcesów możemy dołożyć tytuł „Inwestora bez granic”, ale nie zamierzmy spocząć na laurach – mówi Ryszard Pytko, Chief Commercial Officer w Sii Polska.

Na jakich zasadach przyznawany jest tytuł „Inwestora bez granic”?

„Inwestor bez granic” to tytuł przyznawany od 2017 roku, mający na celu propagowanie wzorowych – partnerskich, przejrzystych, opartych na zaufaniu i odpowiedzialności – relacji między inwestorem, rynkiem i administracją. Kandydaci do nagrody zostali nominowali przez przedstawicieli biznesu, instytucji samorządu gospodarczego, agencji i administracji rządowej. Kryteriami przyznania wyróżnienia były m.in.: skala inwestycji oraz ich wpływ na potencjał i innowacyjność polskiej gospodarki, a także znaczenie inwestycji dla krajowego rynku i dla budowania marki Polski w świecie.

Podczas tegorocznej gali wyróżnienie otrzymali również m.in.: IKEA w Polsce, Amazon w Polsce, InPost oraz Grupa Amica.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?