Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska zajęła 2. miejsce w rankingu najlepszych pracodawców w Europie!

Ten rok jest wyjątkowy dla Sii Polska – firma nie tylko obchodzi swoje 15-lecie i świętuje przekroczenie liczby 6 000 specjalistów i 1 mld zł przychodu, ponownie znalazła się na liście 30 Najlepszych Miejsc Pracy w Europie, tworzonej przez Instytut Great Place to Work. Zajmując wysokie 2. miejsce wśród dużych firm zatrudniających powyżej 500 osób, Sii znacząco poprawiła swoją pozycję względem ubiegłego roku. Tegoroczne wyniki zostały ogłoszone 21 września na stronie Great Place to Work.

Sii Polska już po raz czwarty zdobyła tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Europie w kategorii dużych przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 500 pracowników. Wysokie 2. miejsce na liście to kolejny dowód, że zatrudniająca ponad 6 000 specjalistów firma tworzy stabilne i przyjazne miejsce pracy. Tytuł Great Place to Work ma dla Sii szczególne znaczenie, ponieważ satysfakcja pracowników jest jednym z 5 strategicznych celów firmy.

– Od 7 lat badanie Great Place to Work dostarcza nam cennych informacji zwrotnych od naszych pracowników, potwierdzając, że jako pracodawca rozwijamy się w dobrym kierunku. Ten szczególny rok, w którym świętujemy 15 lecie firmy, przekroczenie liczby 6 000 Power People i osiągnięcie 1 mld PLN przychodu, jeszcze bardziej udowadnia nam, że nasi Power People są nie do zatrzymania! Wszystko co osiągnęliśmy jest naszą wspólną zasługą i nie byłoby możliwe, gdyby nie zaangażowanie i inicjatywy podejmowane w codziennej pracy przez ponad 6 000 osób. Tytuł Great Place to Work Europe pokazuje, że nasze miejsce pracy jest osiągnięciem na skalę europejską – mówi Joanna Kucharska, CHRO w Sii Polska.

Jakie są zasady Great Place to Work Europe?

Przeprowadzający badanie Instytut Great Place to Work weryfikuje nie tylko poziom zadowolenia pracowników. Przedmiotem analizy jest również poczucie spełnienia, możliwość rozwoju zawodowego, postawa kierownictwa, a nawet ocena inicjatyw dodatkowych, wykraczających poza profil działalności przedsiębiorstwa. W 19. edycji rankingu analizowanych było ponad 3 000 europejskich firm z 36 krajów, zatrudniających łącznie ponad 1 mln pracowników. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach – firm małych (20-49 pracowników), średnich (50-499 pracowników) i dużych (ponad 500 pracowników) oraz kategorii międzynarodowej. Aby znaleźć się na liście europejskiej, firmy muszą najpierw zostać zidentyfikowane jako wyróżniające się w lokalnym rankingu Great Place to Work. Na liście ogólnopolskiej Sii Polska znajduje się od 7 lat, cały czas pracując na swoją pozycję w czołówce najlepszych pracodawców. W maju 2021 Sii Polska zajęła 1. miejsce w kategorii dużych przedsiębiorstw powyżej 500 pracowników.

Dołącz do nas! Razem jesteśmy nie do zatrzymania! #UnstoppableSii

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?