Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Sii złotym sponsorem WAWCODE 2017

  WAWCODE – „Koduj dla Warszawy” to 24-godzinny turniej dla programistów, którego celem jest stworzenie aplikacji mobilnych oraz serwisów internetowych, które ułatwią życie mieszkańcom miasta oraz turystom przybywającym do Warszawy. Warszawski oddział firmy Sii został złotym sponsorem wydarzenia.

  WAWCODE odbędzie się w dniach 14-15 października 2017 roku w Google Campus Warsaw,  przy ul. Ząbkowskiej 33c w Warszawie – w sobotę w godzinach 10:00 – 22:00 oraz w niedzielę w godzinach 9:00-21:00. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

  Celem WAWCODE jest stworzenie kreatywnej przestrzeni dla warszawskich programistów i przyczynienie się do powstania aplikacji mobilnych i serwisów internetowych dotyczących stolicy Polski. Uczestnicy poszerzą swoją wiedzę techniczną podczas realizacji projektów pod okiem mentorów a także wysłuchają krótkich wykładów, które pomogą im pokierować dalej swoimi projektami.

  Hackathon dedykowany jest programistom języków: Java, C++, C#, PHP, Objective C, Ruby, Python, którzy chcą się rozwijać poznając nowe technologie i stworzyć ciekawe projekty służące miastu i jego mieszkańcom.

  Więcej informacji na stronie wydarzenia.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?