Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska rośnie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej! 806 specjalistów dołączyło do firmy w trzecim kwartale 2021

Sii Polska ma za sobą kolejny bardzo udany kwartał – firma dalej dynamicznie się rozwija, zatrudniając najwyższej klasy ekspertów. Od lipca tego roku do Sii dołączyło 806 specjalistów. To, że firma tworzy stabilne i przyjazne miejsce pracy potwierdzają również wyróżnienia w międzynarodowych konkursach – Great Place to Work Europe oraz Employer Branding Stars.

Obecnie Sii Polska zatrudnia już ponad 6 000 osób w 14 lokalizacjach w całej Polsce. Tylko od lipca do końca września do zespołu Sii dołączyło 806 specjalistów, głównie programiści Java, .NET, Python i Frontend, testerzy automatyzujący i manualni, analitycy, kierownicy projektów i pracownicy administracji. Kandydatów przyciągają przede wszystkim różnorodne i ambitne projekty realizowane dla globalnych marek, takich jak Mercedes, Puma, Roche, ABB, 3M, Reckitt Benckiser, Staples, mBank, Ingenico i wiele więcej. Sii wielokrotnie udowadniała, że jest firmą zorientowaną na ludzi – potwierdzają to również międzynarodowe wyróżnienia jak np. 2. miejsce na liście Najlepszych Pracodawców w Europie, tworzonej przez Instytut Great Place to Work, a także tytuł Employer Branding Star, przyznawany firmom, które najlepiej budują swoją markę pracodawcy.

– Ostatnie miesiące były dla nas rekordowe pod kątem zainteresowania kandydatów, jak i liczby osób, z którą nawiązaliśmy współpracę. Sii bardzo dynamicznie się rozwija. Obecnie mamy otwartych około 2000 pozycji, na które poszukujemy pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować kandydatom projekty doskonale dopasowane do ich doświadczenia, potrzeb i zainteresowań. Otrzymane nagrody dla najlepszego pracodawcy oraz wzrost i wyniki finansowe firmy są dodatkowymi argumentami, które przekonują ekspertów, by dołączyli do Sii – mówi Wojciech Dreja, Head of Recruitment w Sii Polska.

Pracownicy polecają Sii znajomym

Działający od 2010 roku program „Poleć znajomego do Sii” cieszy się dużą popularności wśród pracowników Sii Polska. To właśnie oni są najlepszym i najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o atmosferze pracy i możliwościach rozwoju w firmie. W trzecim kwartale 2021 do działu rekrutacji spłynęło 857 rekomendacji, co oznacza, że Sii utrzymuje stałą, wysoką liczbę poleceń – około 30% nowo zatrudnionych osób pochodzi właśnie z programu.

Zapotrzebowanie na specjalistów Sii Polska widać w każdym z sektorów: od medycznego, przez finansowy, bankowy czy e-commerce, po motoryzacyjny. Do projektów poszukiwani są m.in. programiści Java, .NET, Python, Frontend, C++, inżynierowie DevOps, konsultanci SAP i Salesforce,  testerzy czy eksperci z obszaru inżynierii. Wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć w zakładce kariera.

Dołącz do nas!
Razem jesteśmy nie do zatrzymania! #UnstoppableSii

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?