Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii w czołówce najlepszych pracodawców w rankingu Universum IT TOP 50

Firma Sii znalazła się w gronie 50 wymarzonych pracodawców sektora IT w Polsce, w publikowanym przez Newsweek rankingu Global Universum TOP 50, tuż obok takich leaderów rynkowych, jak Google Polska, Samsung czy IBM.

Obecność w rankingu Universum TOP 50 jest ważnym wyróżnieniem nie tylko ze względu na zacne grono konkurentów, ale również dlatego, że jest on odzwierciedleniem preferencji studentów.

Pozycja w klasyfikacji tworzonej rokrocznie przez firmę Universum, giganta employer brandingu, jest uznawana za najbardziej wiarygodny wyznacznik atrakcyjności firmy dla przyszłych pracowników i jej umiejętności przyciągania największych młodych talentów w branży.

W Polsce ankietę przeprowadzono wśród 23 000 studentów 70 wiodących uczelni wyższych. Badani odpowiadali w niej na pytania dotyczące ich oczekiwań wobec pierwszej pracy, celów zawodowych oraz wartości istotnych przy wyborze pracodawcy.

Możliwość zapewnienia stabilności zatrudnienia i rozwoju zawodowego pracowników dzięki ciągłemu poszerzaniu portfolio usług, a także cele biznesowe takie, jak i dynamiczny rozwój i satysfakcja pracowników, to cechy Sii, które respondenci ankiety docenili najbardziej.

„Bardzo cieszy nas docenienie Sii w rankingu Universum. Jest to efekt nie tylko naszych działań skierowanych do studentów, jak na przykład letnia Akademia Sii, ale także nieustających wysiłków związanych z rozwijaniem firmy, inwestowaniem w innowacje, poszerzaniem portfolio usług. Ta praca zaowocowała miejscem w rankingu w sąsiedztwie liderów innowacji w branży IT takich jak Google czy Microsoft” – powiedziała  Joanna Kucharska, Dyrektor Działu HR i komunikacji.

Od momentu pojawienia się w rankingu w 2013 roku, Sii poprawiło swój wynik o 24  pozycje na liście Universum TOP 50 IT Employers. Ten ogromny skok pozwolił jej wyprzedzić  tak znane firmy jak Siemens, czy Orange. Również ubiegły rok przyniósł sukcesy. Sii przesunęła się w górę o kolejne 3 pozycje, znajdując się tym samym  w połowie stawki rankingu 50 pracodawców marzeń.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?