Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii sięga po złoto na infoShare

Miło nam poinformować, że firma Sii została Złotym Sponsorem 11 edycji infoShare – największej konferencji poświęconej technologiom, nowym mediom i startupom w Europie Środkowo-Wschodniej. Sii uczestniczyło już w infoShare w poprzednich latach – gdański oddział firmy był organizatorem jednego z popularnych wydarzeń towarzyszących konferencji.

infoShare zapewnia ogromną dawkę wiedzy o nowych technologiach, mediach oraz trendach w biznesie, a także daje możliwość poznania inspirujących ludzi i nawiązania nowych kontaktów. 11 edycja konferencji to ponad 5000 uczestników, 250 startupów z Europy Środkowo-Wschodniej i ponad 120 prelegentów, którzy zaprezentują się na 5 scenach tematycznych – Inspire, Tech, Tech plus, Startup i Marketing.

Na scenie Inspire, prelegenci będą opowiadali o międzynarodowych tendencjach w technologii, zarządzaniu, innowacjach i czwartej rewolucji przemysłowej. Na scenach Tech i Tech Plus cenieni eksperci, tacy jak Harry Roberts (csswizardry.com), Felix Rieseberg (Slack), Morgan Carter (Google), Remy Sharp, Tim Kadlec (Snyk), Adam Bien (Java Champion), Ray Tsang (Google), Brian Holt (Netflix) podzielą się swoją wiedzą z zakresu programowania.

Pierwszego dnia konferencji będziemy mieli też okazję posłuchać Piotra Kątnego, inżyniera ds. oprogramowania z gdańskiego oddziału Sii, który przedstawi zalety tworzenia aplikacji mobilnych przy użyciu platformy Xamarin. Wykład odbędzie się 17 maja o godz. 16:45. Pracowników Sii będzie można również spotkać przy stoisku w pobliżu wejścia do strefy Tech Stage.

Dodatkowo uczestnicy infoShare będą mogli wybierać spośród wielu warsztatów i szkoleń uzupełniających wykłady oraz wydarzeń towarzyszących, będących doskonałą okazją do networkingu – takich jak Galileo Hackaton, Meetup VC, poranne bieganie na plaży, rejs promem czy After Party.

infoShare rozpocznie się w środę 17 maja i potrwa do piątku 19 maja. Konferencja odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. Więcej informacji oraz szczegółowy program można znaleźć na infoshare.pl.

Zapraszamy!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?