Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii sponsorem Agile & Automation Days 2017

9 i 10 października w Krakowie odbędzie się konferencja Agile & Automation Days 2017. Głównym sponsorem tegorocznej edycji jest firma Sii.

Konferencja Agile & Automation Days to szerokie spojrzenie na tematykę Agile i automatyzacji, poparte nie tylko teorią, ale i praktycznymi przykładami. Trzecia edycja odbędzie się pod hasłem „Concrete Collaborative Creative” i będzie miała wymiar praktyczny, zarówno jeśli chodzi o same prezentacje, jak i towarzyszące im panele dyskusyjne. Jak będzie realizowane motto konferencji?

Concrete – konferencja składa się z krótszych, treściwych prezentacji – preferowane są studia przypadku.

Collaborative – prezentacja jest rozszerzona o panel dyskusyjny, pozwalający zgłębić dany temat wraz z prelegentem. Przewidziany jest czas na pytania i udział każdego zainteresowanego.

Creative – każdy (niezależnie, czy słuchacz czy prelegent), wraca naładowany pomysłami, nowym spojrzeniem, doświadczeniami innych i z nowymi znajomościami.

Jedną z głównych kompetencji firmy Siiusługi testowe. Posiadając ogromne zaplecze – 11 lat komercyjnego doświadczenia, 600 specjalistów ds. testów, ponad 200 zrealizowanych projektów i własne laboratorium testów mobilnych, Sii rozumie potrzebę propagowania dobrych praktyk w zakresie Agile i automatyzacji testów. Dlatego też zdecydowaliśmy się wesprzeć organizatorów podczas tegorocznej edycji Agile & Automation Days, a także podzielić się naszymi doświadczeniami z dziedziny agile i automatyzacji.

Więcej informacji na temat konferencji Agile & Automation Days 2017 oraz prelegentów a także szczegółowy grafik, można znaleźć na stronie wydarzenia.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?