Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii sponsorem infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej

infoShare uważany jest przez wielu za najważniejszą konferencję związaną z nowymi technologiami, jaka odbywa się w Polsce. Sponsorem wydarzenia po raz kolejny została firma Sii. W tym roku lider technologiczny powrócił do sprawdzonej formuły i objął funkcję współorganizatora jednej z najbardziej popularnych imprez towarzyszących konferencji.

Zapisy na tegoroczną konferencję nadal trwają, a już zostały pobite wszelkie rekordy frekwencji – swój udział zadeklarowało ponad 7 tysięcy uczestników. Podczas wydarzenia fani nowych technologii i osoby ciekawe trendów panujących w świecie cyfrowym mają szansę posłuchać ekspertów z całego świata. Sii po raz kolejny dołączyło do grona sponsorów tego wydarzenia.

– W infoShare biorą udział wszystkie liczące się firmy zajmujące się nowymi technologiami. Sii jest ekspertem IT i inżynierii, więc nie mogło nas zabraknąć w gronie sponsorów – mówi Michael Desmurs, dyrektor Gdańskiego oddziału Sii.

infoShare After Party organizowane przez Sii to jedno z najbardziej popularnych wydarzeń towarzyszących konferencji. Impreza nosi nazwę “Chill by the Sii” ponieważ wydarzenie odbędzie się 23 maja w Browarze Port przy samej plaży w centrum Gdyni. Będzie to doskonała okazja do spotkania prelegentów w nieco mniej formalnej atmosferze, nawiązania kontaktów z osobami ze środowiska i świetnej zabawy. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:00, a uczestniczyć w nim mogą posiadacze wszystkich rodzajów wejściówek.

infoShare zapewnia ogromną dawkę wiedzy o nowych technologiach, mediach oraz trendach w biznesie, a także daje możliwość poznania inspirujących ludzi i nawiązania nowych kontaktów. 12. edycja konferencji to ponad 7000 uczestników, ponad 500 startupów z Europy Środkowo-Wschodniej i ponad 150 prelegentów, którzy zaprezentują się na sześciu scenach tematycznych – Inspire, Tech, Tech Plus I, Tech Plus II, Startup i Marketing.

Dodatkowo uczestnicy infoShare będą mogli wybierać spośród wielu warsztatów i szkoleń uzupełniających wykłady oraz wydarzeń towarzyszących, będących doskonałą okazją do networkingu – takich jak Before Party, poranne bieganie na plaży czy rejs promem.

infoShare rozpocznie się we wtorek 22 maja i potrwa do środy 23 maja. Konferencja odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. Więcej informacji oraz szczegółowy program można znaleźć na infoshare.pl.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?