Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Sii sponsorem 2017 Software Testing Conference (North)

  Sii Polska – Lider IT I inżynierii w Polsce będzie sponsorem konferencji 2017 Software Testing Conference (North), która odbędzie się 26 i 27 września w The Principal York, w Anglii.

  Centrum kompetencyjne usług testowych Sii postanowiło wesprzeć organizatorów konferencji Software Testing Conference (North) gdyż jest to znakomita okazja aby podzielić się wiedzą i dobrymi praktykami z zakresu zapewnienia jakości w międzynarodowej społeczności Testerów. Wydarzenie daje możliwość zdobywania wiedzy, dyskusji na trudne tematy związanie z testowaniem i poznanie trendów panujących na rynku światowym i europejskim, a wszystko to dzięki wspaniałym wykładom i warsztatom tematycznym.

  Jedziemy na konferencję aby dzielić się naszym doświadczeniem z kolegami ze Szkocji, Irlandii i Anglii, a przede wszystkim promować Sii jako najlepszego partnera, któremu można powierzyć dostarczenie kompleksowych usług testowych. Chcemy pokazać, że mamy know-how, wszechstronnych i doświadczonych specjalistów, którzy są wstanie dostarczyć najlepsze usługi i rozwiązania w dziedzinie zapewnienia jakości i testów” – mówi Marcin Laksander, dyrektor Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych Sii.

  Będziemy obecni w ciągu całego wydarzenia – uczestnicząc w wykładach i warsztatach. Otwieramy także stoisko, na którym podzielimy się naszym doświadczeniem i opowiemy o ofercie. Będziemy chcieli przedstawić nasze rozwiązania dotyczące testów automatycznych, opowiedzieć o laboratorium testów aplikacji mobilnych, a w szczególności pokazać dlaczego zaufało nam wielu klientów i dlaczego Sii jest największym w Polsce dostawcą usług testowych.

  Zapraszamy serdecznie na 2017 Software Testing Conference (North) i zachęcamy do śledzenia naszej relacji z konferencji – więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

   

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?