Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii sponsorem prestiżowego wydarzenia dla C-Level Managerów w Danii – spotkaj nas na 600Minutes Executive IT

21 września przedstawiciele świata biznesu będą mieli okazję spotkać się z Sii w Danii w ramach międzynarodowej konferencji 600Minutes Executive IT, której jesteśmy sponsorem – razem z takimi firmami jak: IBM, SAS, Hitachi, czy Konica Minolta. O tym dlaczego zdecydowaliśmy się na udział w konferencji i co czeka uczestników wydarzenia opowiada Grzegorz Brzostowski, Media & Services Business Unit Director w Sii.

Dlaczego Sii zostało partnerem 600Minutes Executive IT w Danii?

Nasza ekspansja na rynku skandynawskim trwa już od około dwóch lat, przy czym do tej pory skupialiśmy się przede wszystkim na prowadzeniu sprzedaży bezpośredniej. W tym czasie udało nam się pozyskać kilkunastu nordyckich klientów. Początkowo nie kładliśmy szczególnie wielkiego nacisku na marketing, czy działania wizerunkowe, mimo to, dzięki skutecznej prospekcji oraz referencjom od naszych międzynarodowych klientów, udało nam się podbić ten region zdobywając partnerów biznesowych tak naprawdę we wszystkich skandynawskich państwach.

Dziś, obsługując 6 klientów w samej tylko Danii, możemy powiedzieć że Skandynawia to nasz strategiczny rynek, w związku z czym, w kolejnych miesiącach chcemy wzmocnić naszą aktywność sprzedażową, uruchamiając działania z obszaru marketingu oraz pozycjonując się w prasie branżowej, czy prezentując się na lokalnych eventach. Jednym z tego typu działań jest nasze partnerstwo właśnie przy tej konferencji. Organizatorzy 600Minutes Executive IT urzekli nas przede wszystkim wysokiej jakości formułą eventu, która gwarantuje przyciągniecie najważniejszych decydentów IT z czołowych firm z Danii.

Jak będzie wyglądała nasza obecność na wydarzeniu?

W ramach eventu będziemy mogli wysłuchać wysokiej jakości prelekcji z szeroko pojętego obszaru zarządzania IT. Na pewno w oparciu o dalszą dyskusję chcemy nawiązać wiele interesujących kontaktów. Sprzyja temu formuła eventu w ramach której, poza rozmowami przy kawie, będziemy mogli z wyprzedzeniem zaaranżować dłuższe spotkania z wybranymi decydentami. Liczymy również na zainteresowanie naszą prelekcją (tzw. hosted roundtable), w ramach której zaprezentujemy przykłady współpracy Sii w zakresie zdalnego wytwarzania systemów informatycznych.

Czy możesz powiedzieć nam coś więcej o organizatorach 600Minutes Executive IT?

Organizatorzy wydarzenia, czyli firma Managment Events, to profesjonalna organizacja działająca od ponad 20 lat w 11 krajach, która co roku organizuje ponad 130 eventów, a Executive IT jest perłą w koronie jeśli chodzi o spotkania IT w Danii. Jego formuła, będącą połączeniem merytorycznych prelekcji oraz przestrzeni networkingowej, zapewnia duże zainteresowanie managerów IT udziałem w spotkaniu. To z kolei doskonała publiczność do zaprezentowania oferty naszej firmy.

Więcej o wydarzeniu dowiesz się na 600MINUTES EXECUTIVE IT.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?