Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii w gronie najlepszych pracodawców IT w Polsce

Sii, jedna z największych firm informatycznych w kraju, która zatrudnia 2 700 osób, znalazła się w gronie najlepszych pracodawców IT w Polsce. Magazyn Computerworld przyznał Sii tytuł Wyróżnione Miejsce Pracy w IT. Pracodawca został nagrodzony w plebiscycie już 5 rok z rzędu. Sii nieprzerwanie od wielu lat bierze udział w konkursie i za każdym razem zajmuje miejsce na podium. W gronie laureatów tegorocznej edycji znaleźli się również: Britenet i ING.

Wyróżnienie jest przyznawane na podstawie zewnętrznego audytu, anonimowej ankiety pracowników, oceniającej ich zadowolenie z pracy – AudIT. Badanie ma na celu ustalenie stopnia zaangażowania, satysfakcji i motywacji pracowników działów IT oraz wyłonienie firm, w których poziomy tych zmiennych są najwyższe. Wyniki piątej edycji badania AudIT zostały ogłoszone podczas konferencji Computerworld, która odbyła się pod koniec stycznia 2017 w Warszawie.

Organizacje uczestniczące w AudIT poddają się badaniu, by ustalić, w jakim stopniu udaje im się wyjść naprzeciw potrzebom formułowanym przez profesjonalistów IT.

Jest to dla nas niezwykle ważne i prestiżowe wyróżnienie, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych inżynierów. W Sii kładziemy nacisk  na zadowolenie pracowników – dbamy o luźną atmosferę, przyjazną kulturę organizacyjną, możliwość rozwoju i bogaty pakiet benefitów – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor HR i Komunikacji w Sii.

Spółka słynie z prowadzenia wielu działań Employer Brandingowych. Tym, co przede wszystkim przyciąga ekspertów do pracy w Sii są najnowsze technologie i różnorodne projekty IT, które firma realizuje dla klientów z całego świata. W zgodzie z najnowszymi trendami, w 2017 Sii będzie rekrutować przede wszystkim programistów: .NET, Java, Front-end, SharePoint, Oracle, specjalistów do spraw bezpieczeństwa, testerów manualnych i automatycznych, czy analityków.

W 2017 Sii Polska planuje powiększyć swój zespół o blisko 400 specjalistów i przekroczy liczbę 3 000 zatrudnionych. Firma ma znaczący wkład w prężnie rozwijający się rynek nowych technologii w Polsce i zamierza prowadzić dalszą ekspansję w nowym roku.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?