Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii w Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Sii, lider usług IT i inżynierii w Polsce, dołączyła do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Przystąpienie do Koalicji jest potwierdzeniem profesjonalizmu i najwyższych standardów przeprowadzanych w firmie procesów rekrutacyjnych.

Koalicja na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji to inicjatywa działająca w Polsce od ponad 2 lat. Obecnie zrzesza około 180 pracodawców dostrzegających potrzebę dbania o kandydata na każdym etapie styczności z firmą. Celem inicjatywy jest kreowanie oraz promocja dobrych standardów w rekrutacji. Firmy, które przystąpiły do Koalicji zobowiązują się m.in. do przestrzegania specjalnie utworzonego Kodeksu Dobrych Praktyk.

Sii zatrudnia ponad 2000 osób w 8 oddziałach w Polsce. Firma bardzo szybko się rozwija – obecnie prowadzone są procesy rekrutacyjne na kolejne kilkaset stanowisk. O przystąpieniu Sii do Koalicji zdecydowały dwa powody: przede wszystkim była to chęć pokazania kandydatom, że jesteśmy firmą, która świadomie ulepsza proces rekrutacji stawiając kandydata w jego centrum, po drugie jest to możliwość uczenia się od innych firm. Jesteśmy przekonani, że przyjazna rekrutacja jest jednym z kluczowych czynników prowadzenia skutecznego biznesu – tłumaczy decyzję o przystąpieniu do Koalicji Joanna Kucharska, Dyrektor ds. HR i Rekrutacji.

Więcej informacji o karierze i procesie rekrutacyjnym w Sii na stronie: Sii Portal Kariera.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?