Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii w Poznaniu liczy ponad 100 osób

Firma Sii jest pracodawcą nie tylko rozwijającym się i stabilnym finansowo, ale także docenianym przez pracowników, co znajduje potwierdzenie w ogólnopolskich badaniach. W ostatnim zestawieniu tygodnika „Computerworld” Sii otrzymało tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce 2013 – jest to powtórzenie sukcesu z roku 2012, kiedy firma także uzyskała najlepszy wynik.

Rok 2013 był dla oddziału poznańskiego bardzo udany. – mówi Krzysztof Danilewicz, Dyrektor Oddziału. – Znacząco rozbudowaliśmy i unowocześniliśmy nasze biuro, które zajmuje obecnie 700 m2, i posiada najnowocześniejsze systemy dostępu i bezpieczeństwa. Pozyskaliśmy nowych klientów, a współpraca z dotychczasowymi rozwinęła się. W niektórych przypadkach zmieniliśmy model współpracy na bardziej zaawansowany, co skutkuje zwiększeniem odpowiedzialności po stronie Sii. W 2014 chcemy dalej rozwijać biznes w stronę dojrzałych usług, opartych o modele Fixed Price i usługi zarządzane. Rozpoczęliśmy także prospekcję zagraniczną.

Oddział poznański Sii planuje w 2014 roku zwiększyć zatrudnienie do 150 osób. Poszukuje inżynierów i managerów z różnym doświadczeniem. Wśród trwających rekrutacji są takie specjalności, jak programiści .net, JAVA, PHP, Oracle, iOS, administratorzy Windows, administratorzy aplikacji, konsultanci SAP, BI oraz specjaliści Database and Data Warehouse. Poznańskie biuro zatrudnia także liczny zespół testerski (ok. 30 osób) i nadal poszukuje specjalistów z różnych obszarów w tym zakresie. Wśród ofert managerskich należy wspomnieć o stanowisku PreSales & Delivery Manager –  w związku z rozwojem tego działu Sii w Poznaniu szuka odpowiedniej osoby.

Na dzień dzisiejszy w Poznaniu otwartych jest ok. 20 procesów rekrutacyjnych – szczegóły na stronie: sii.pl/oferty-pracy/ .

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?