Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii wspiera #ProjektPomagam

#ProjektPomagam to 30 kobiet, 15 niezwykłych zdjęć i 1 album, z którego całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Dar Szpiku – dzieci ze Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu. W tym roku także Sii, czyli lider branży IT i inżynierii w Polsce, zaangażowało się we wsparcie tej inicjatywy a Natalia Buczel, Dyrektor Sii Poznań, miała przyjemność zapozować w albumie.

Ideą tegorocznej akcji jest wsparcie działań Fundacji Dar Szpiku poprzez wydanie wyjątkowego albumu Business & Prestige Excellence, w którym kobiety top biznesu i show-biznesu łączą się, aby pokazać siłę i determinację w niesieniu pomocy chorym dzieciom. Kobiety w IT także mają swój wkład w ten projekt. Natalia Buczel znalazła się na łamach albumu na wspólnym zdjęciu z Haliną Mlynkową.

Fundacja Dar Szpiku to inicjatywa poznańska i mimo, że jest znana w całej Polsce, to właśnie jej lokalny element napawa nas dumą i wpieramy go jako Sii. Szerzenie inicjatywy zbiórki krwi i bycia dawcą szpiku kostnego to temat ważny, ale i bliski mojemu sercu ze względu na moją rodziną i liczne zachorowania na raka. Warto pomagać i nagłaśniać takie działania! – dodaje Natalia Buczel, Dyrektor Sii Poznań.

Projekt świetnie wpisuje się w działalność CSR firmy, a Sii Power Volunteers, czyli osoby bezpośrednio zaangażowane w działania woluntarystyczne, bardzo mocno zachęcali Dyrektor Oddziału do udziału w tej inicjatywie, tym bardziej, że Sii działa także na rzecz lokalnych inicjatyw, które bezpośrednio dotyczą pracowników. Power People często biorą udział wydarzeniach organizowanych przez Drużynę Szpiku, na przykład w maratonach.

Album Business & Prestige Excellence to piękne historie ujęte przez fotografów Justynę i Jerzego Dudków, stworzone w szczytnym celu – by nieść pomoc. Kobiety, mimo, że pozornie delikatne i kruche, mają w sobie mnóstwo siły i to właśnie ją chcą przekazywać podopiecznym Fundacji Dar Szpiku.

W projekcie wzięły udział: Agata Kulesza, Daria Widawska, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Lidia Popiel, Aneta Kręglicka, Halina Mlynkowa, Magda Steczkowska, Marieta Żukowska, Tamara Arciuch, Beata Sadowska, Katarzyna Bujakiewicz, Karolina Gorczyca, Małgorzata Pieczyńska, Ewa Kasprzyk, Magdalena Wierzejska, Violetta Ratajczak, Grażyna Ogrodnik, Alina Pszczółkowska, Sylwia Romaniuk, Daria Zarębska, Magdalena Kliś-Suwała, Beata Zborowska, Małgorzata Kulis, Katarzyna Kowalska, Magdalena Mazurek, Karolina Łuczyńska, Natalia Buczel, Magdalena Koźmala, Dorota Raczkiewicz.

 

Ty też możesz pomóc! Dochód ze sprzedaży albumu zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Dar Szpiku. Jest on dostępny w sprzedaży na stronie www.businessandprestige.pl

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?