Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii wspiera testerów – jesteśmy gotowi na Testing Cup 2018

VI edycja Testing Cup odbędzie się 28 i 29 maja 2018 w Łodzi. Zawody i konferencja poświęcona testowaniu oprogramowania skupiają ludzi związanych zawodowo z programowaniem i zapewnieniem jakości systemów informatycznych z Polski i Europy. 

Pierwszego dnia uczestnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności testerskie podczas zawodów testowania Mr Buggy i zdobyć tytuł mistrza polski w testowaniu oprogramowania.
Drugi dzień to okazja do zapoznania się nowinkami technologicznymi i trendami panującymi w testowaniu podczas wystąpień światowej klasy wykładowców. Testing Cup to okazja do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, ale także budowania relacji i wysłuchania inspirujących historii ze świata nowych technologii.

Najbliższa edycja Testing Cup odbędzie się w Łodzi. Lokalizacja ta, łącząca tradycje z nowoczesnością, doskonale wpisuje się w ideę samego wydarzenia – poświęconego nowym technologiom, ale stawiającego na pierwszym miejscu ludzi, ich wiedzę, doświadczenie i umiejętności.

Sii Polska będzie głównym sponsorem Testing Cup w 2018 roku i zadba aby wszyscy, którzy zdecydują się uczestniczyć w wydarzeniu przeżyli niesamowitą przygodę.

Więcej szczegółowy na temat konferencji już wkrótce.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?