Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii wspiera wiodącego producenta materiałów budowlanych w cyfrowej transformacji firmy – szyna Mulesoft® zautomatyzuje proces zamówień

Potrzebą naszego klienta, lidera rynku materiałów budowlanych, była automatyzacja procesu zarządzania łańcuchem dostaw. Wdrożenie przez specjalistów Sii platformy integracyjnej nowej generacji Mulesoft® było kamieniem milowym w procesie cyfrowej transformacji firmy, która zatrudniając ponad 25 000 pracowników w 220 fabrykach na całym świecie, produkuje i sprzedaje swoje produkty na 5 kontynentach.

Szyna Mulesoft® będzie wykorzystywana na każdym etapie cyfrowej transformacji firmy klienta. Kluczowym był strategiczny dla klienta projekt integracji Salesforce, SAP i PIM (Product Information Management) w ramach systemu zautomatyzowanej realizacji zamówień – od przyjęcia zgłoszenia, aż po załadunek materiałów do kontenera. W ramach wsparcia Sii pomogło też przeszkolić pracownika klienta z zakresu możliwości platformy Mulesoft.

– Jednym z wyzwań było zbudowanie zespołu o niszowych kompetencjach w krótkim czasie. Dodatkowo część opóźnionych zadań, które przejęliśmy, wymagała poprawy,a mimo to ukończyliśmy wszystko na czas . Projekt był zróżnicowany technologicznie, poza Mulesoft Anypoint Platform w projekcie korzystaliśmy z Adobe DAM, Azure DevOps,  restAPI, Salesforce, SAP, ServiceNow, SOAP, system PIM – komentuje Łukasz Borowski, Business Manager w Sii.

Dla Sii był to pierwszy tak rozbudowany komercyjny projekt realizowany w technologii chmurowej Anypoint Platform. W dużej mierze wiedza ekspercka zespołu opierała się na doświadczeniach jednego z Architektów Sii, który w ramach strategii firmy budował kompetencje w technologii Mulesoft, postrzeganej jako wiodąca technologia w obszarze integracji.

– Mulesoft Anypoint Platform znajduje się w czołówce rozwiązań obszaru integracji. Pozycja ta była wypracowywana latami doświadczeń oraz słuchania klientów i społeczności programistów. Tak kompletne i dopracowane rozwiązanie daje poczucie pewności przy wymagających projektach. Przy realizacji projektu dla tego klienta mieliśmy okazję pracować zarówno przy fundamentach rozwiązania, jak i przy realizacji zamówionych funkcjonalności. W obu przypadkach osiągnęliśmy doskonałe rezultaty dzięki doświadczeniu zespołu i pozytywnej współpracy z klientem. Jako zespół wiążemy ambitne plany  związane z  Mulesoft, zarówno w obszarze kolejnych projektów jak i podnoszenia kwalifikacji w ścieżkach certyfikacyjnych – mówi Adam Buksztaler, Architekt rozwiązań w Sii.

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach, które oferuje Sii Polska – skontaktuj się z nami.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?