Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Xamarinem podbija scenę infoShare

infoShare to największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej. W wydarzeniu wzięło udział 5500 uczestników, którzy przyszli posłuchać wykładów 133 ekspertów. Jednym z nich był Piotr Kątny z Centrum Kompetencyjnego Digital Sii, który opowiedział o testowaniu aplikacji mobilnych przy użyciu nowoczesnej platformy Xamarin.

Konferencja infoShare zapewnia ogromną dawkę wiedzy o nowych technologiach, mediach oraz trendach w biznesie, ale również daje możliwość poznania inspirujących ludzi i nawiązania nowych kontaktów. Firma Sii, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora IT w Polsce, objęła funkcję Złotego Sponsora wydarzenia. Na jednej ze głównych scen konferencji prelegenci opowiadali o międzynarodowych tendencjach w technologii, zarządzaniu, innowacjach i czwartej rewolucji przemysłowej.

Podczas tegorocznej konferencji w roli eksperta wystąpił również Piotr Kątny, inżynier ds. oprogramowania z Centrum Kompetencyjnego Digital firmy Sii zlokalizowanego w Gdańsku, który opowiedział o tym jak upewnić się, że aplikacja mobilna działa na wszystkich urządzeniach używając nowoczesnego narzędzia Xamarin Test Cloud. Na Tech Stage Kątny mówił zarówno o tym jak skrócić czas manualnego testowania aplikacji i zapewnić dobre doświadczenie użytkownika, ale także przedstawił możliwości automatyzacji testów interfejsu użytkownika wraz z prezentacją wyników i przykładowym wykorzystaniem.

Xamarin jest platformą, dzięki której można łatwo i szybko budować aplikacje mobilne na systemy iOS, Android oraz UWP. To nowoczesne rozwiązanie umożliwia dzielenie znacznej części kodu i w efekcie nie ma potrzeby kodowania na każdą platformę z osobna. Ponadto, wszystko to można osiągnąć korzystając z .NET i C#, a wygenerowany kod aplikacji w niczym nie ustępuje aplikacjom natywnym.

Piotr Kątny wystąpił obok takich ekspertów, jak Harry Roberts (csswizardry.com), Felix Rieseberg (Slack), Morgan Carter (Google), Remy Sharp, Tim Kadlec (Snyk), Adam Bien (Java Champion), Ray Tsang (Google) i Brian Holt (Netflix), którzy podzielili się wiedzą z zakresu programowania, a kompetencje te zostały pogłębione podczas warsztatów i szkoleń.

„Wystąpienie na infoShare to dla mnie z pewnością niemałe wyróżnienie. Bycie wśród tylu osób znanych i cenionych w świecie IT oraz możliwość podzielenia się wiedzą podczas takiego eventu ma wartość niepoliczalną. Moja prezentacja była ostatnią w tego dnia, ale nie zabrakło na niej dużej liczby zainteresowanych tematem słuchaczy. Dostałem wiele konkretnych pytań, dzięki czemu po prezentacji wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja. Po prezentacji słuchacze podeszli aby pogratulować mi wartości merytorycznej prezentacji. Muszę przyznać, że było to naprawdę świetne uczucie” – podkreśla Kątny.

Prezentację Piotra Kątnego o Xamarin Test Cloud można obejrzeć klikając w poniższy link:

https://www.youtube.com/watch?v=QEy42EHUhDs

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?