Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii zatrudnia już 700 osób w Gdańsku

Sii, drugi największy pracodawca IT w Polsce Północnej, tylko w samym Trójmieście zatrudnia 700 osób. W ciągu roku Gdański oddział planuje przyjąć  kolejnych 100 programistów. W całej Polsce w Sii pracuje już 2 500 specjalistów. Spółka właśnie rozpoczyna rekrutację do nowych międzynarodowych projektów informatycznych. Oprócz osób z trójmiejskiego rynku pracy, Sii przyciąga do Gdańska specjalistów z całej Polski – oferuje pakiety relokacyjne i pomoc w przeprowadzce.

W związku z rozwojem i ekspansją zagraniczną, firma poszukuje kolejnych pracowników. Jak poinformował dyrektor Sii Gdańsk, Michael Desmurs – W ciągu 12 miesięcy powstanie ponad 100 nowych miejsc pracy dla ekspertów IT. Nowo zatrudnieni będą realizować projekty dla naszych klientów – globalnych marek z branży finansowej i zagranicznych domów mediowych. Nasze plany zakładają, że w ciągu 5 lat, w Sii Gdańsk będzie pracować 1100 osób.

Na pracę w Sii mogą liczyć przede wszystkim doświadczeni programiści .NET, ASP.NET, Java, PHP, Python, Magento, C++, czy technologii mobilnych, jak Xamarin, a także specjaliści DevOps. Nie zabraknie ofert dla testerów automatycznych i manualnych. Poszukiwani są również kierownicy projektów, analitycy i Scrum Masterzy. Osoby z 2-3 letnim doświadczeniem w programowaniu również mogą liczyć na posadę.

– Pomimo tego, że jesteśmy ogromną firmą, Sii nie jest stereotypową korporacją. Stawiamy na relacje i luźną, przyjazną atmosferę w pracy. Naszym atutem są ciekawe, różnorodne projekty, które realizujemy na prawie wszystkich kontynentach, dlatego w Sii nie ma czasu na nudę. Umożliwiamy rozwój kariery od programisty, po architekta systemów, dostęp do wielu technologii oraz pracę w dojrzałym zespole agile’owym – mówi Alicja Sawicka, Kierownik Działu Rekrutacji i HR.

Wiosną 2017 Sii Gdańsk przeniesie swoje biuro do powstającego właśnie, najwyższego wieżowca w Trójmieście – Olivia Star w kompleksie Olivia Business Centre. Kompleks został zaprojektowany na wzór siedzib gigantów z Doliny Krzemowej. Biuro Sii zajmie powierzchnię 6 tys. m kw. i będzie wyposażone w atrakcje, jakich nie powstydziłby się słynący z kreatywnych rozwiązań Google, czy Facebook, jak np. zjeżdżalnia łącząca piętra.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?