Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii zatrudnia już 3000 specjalistów

Sii – jeden z największych pracodawców IT w Polsce przekroczył właśnie liczbę 3 000 pracowników. Spółka zatrudnia średnio 120 specjalistów na miesiąc i ciągle przyspiesza tempo rozwoju. W ciągu najbliższych 6 miesięcy Sii planuje powiększyć swój zespół o kolejne 500 osób. Nowe miejsca pracy zostaną utworzone w: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Katowicach, Łodzi i Rzeszowie. Wzrost liczby pracowników idzie w parze z rosnącą liczbą klientów i rozbudową portfolio projektów IT.

Sii rekrutuje przede wszystkim doświadczonych ekspertów technologicznych z wieloletnim stażem. Na pracę mogą liczyć programiści m.in. takich technologii jak: Java, .NET, Python, C++, czy Embedded. Poszukiwani są również testerzy manualni i automatyczni, front-end developerzy, a także kierownicy projektów i kierownicy sprzedaży. Największe szanse na zatrudnienie mają osoby, które biegle władają językiem angielskim i dobrze odnajdują się w międzynarodowym środowisku.

Spółka stawia na komfort i satysfakcję swoich pracowników, co potwierdzają wyniki rankingów dla najlepszych pracodawców. Sii trzykrotnie z rzędu zdobyło prestiżowy tytuł Great Place to Work. Firma znana jest także z oferowania niestandardowych benefitów dla inżynierów jak np. wsparcia zainteresowań po godzinach pracy w ramach tworzenia grup zainteresowań, czy programu wsparcia pasji W najbliższym roku Sii przeznaczy na ten cel aż 300 000 zł.

Na co dzień inżynierowie Sii realizują zaawansowane technologicznie projekty dla ponad 200 klientów reprezentujących wiele sektorów, m.in.: finansowy, ubezpieczeniowy, energetyczny, telekomunikacyjny, logistyczny, handlu detalicznego, lotniczy, high-tech, mediowy itd. Sii skupia swoje kompetencje techniczne wokół Centrów Kompetencyjnych. Są to wysokospecjalistyczne jednostki dedykowane konkretnym technologiom, takim jak: Testy, Digital, Sharepoint, Dynamics365, Business Intelligence, SAP, Salesforce, IT Operations, Engineering, a także Szkolenia. Więcej o pracy w Sii dowiesz się na www.kariera.sii.pl.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?