Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii zdobywcą tytułu National Champion

Niezmiernie miło nam poinformować, że od pierwszego września nosimy tytuł National Champion w Polsce, przyznany w konkursie European Business Awards – jednym z najbardziej prestiżowych Europie, w którego kapitule zasiadają największe osobowości świata biznesu, nauki, mediów i polityki z całej Europy.

Od 9 lat European Business Awards cieszy się ogromnym uznaniem jako konkurs wyróżniający najszybciej rozwijające się firmy w Europie. Honoruje on przedsiębiorstwa charakteryzujące się dynamicznym wzrostem, które poprzez swoją działalność odcisnęły znaczące piętno na rozwój nie tylko narodowej, ale równiej europejskiej gospodarki. Tytuł National Champion to od blisko dekady znak doskonałości, innowacyjności i niespotykanej przedsiębiorczości. W tegorocznej edycji zajęliśmy podium ramię w ramię z takimi potentatami biznesowymi, jak IBM Polska czy Microsoft Sp. z o.o.

National Champion 2015 16

„Czujemy się zaszczyceni, że spośród 32,000 europejskich przedsiębiorstw, to właśnie Sii Polska zostało wyróżnione tytułem National Champion. Ciągle się rozwijamy, czego najlepszym odzwierciedleniem są dynamicznie wzrastająca liczba pracowników i przychody, które w 2014 osiągnęły poziom 234 mln PLN. Tempo rozwoju Sii Polska jest naprawdę imponujące! Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku jako jednoosobowy startup, obecnie jesteśmy liderem usług IT i inżynierii w Polsce. Posiadamy 8 oddziałów w największych polskich miastach, obsługujemy klientów z 20 krajów, a liczba naszych pracowników wzrosła w tym roku do 2000. Jest nam niezwykle miło, że konsekwencja w realizacji nadrzędnych celów Sii – ciągłego rozwoju i generowania zysku – została dostrzeżona na rynku Europejskim.” – mówi Emilia Iwińska, Head of Marketing and Sales Support w Sii Polska.

Warto przypomnieć, iż dynamiczny rozwój i innowacyjność Sii już we wcześniejszych latach spotkały się z uznaniem ze strony biznesu. Sii znalazło się na 15 miejscu w rankingu najszybciej rozwijających się firm w Europie – Europe’s 500 list.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?