Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii złotym sponsorem konferencji DataMass

W dniach 29-30 września w Gdańsku odbędzie się konferencja DataMass. Złotym sponsorem tegorocznej edycji jest firma Sii.

DataMass to konferencja techniczna poświęcona wymianie wiedzy i doświadczeń w dziedzinie Big Data i analityki danych. Jej główną ideą jest promowanie wiedzy i doświadczeń w zakresie projektowania i wdrażania narzędzi do analizy dużych zbiorów danych liczonych w terabajtach. Drugim nie mniej istotnym elementem jest stworzenie synergii pomiędzy biznesem, skupionym na tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań klasy Enterprise z obszaru analizy danych a doświadczeniem i wiedzą środowiska akademickiego.

Wydarzenie skierowane jest do osób zajmujących się na co dzień tematyką Big Data – zarówno do managerów wdrażających w swoich firmach rozwiązania klasy BI, jak i inżynierów, którzy je implementują i rozwijają. Podczas dwóch dni DataMass odbędzie się szereg wykładów oraz całodziennych warsztatów. Wśród prezentowanych tematów znajdą się między innymi:

  • Machine Learning for Big Data in SQL Server – Łukasz Grala (Data Scientist as a Service)
  • Hadoop and its alternatives: deploying Lambda architecture on top of Microsoft Azure platform – Michał Żyliński (Microsoft)
  • Machine Learning – the basics for building a product – Claudio Villar (AirHelp)
  • Druid – Scalable OLAP – Tomasz Szczechura (Grupa Wirtualna Polska)
  • Managing large (and small) R based solutions with R Suite – Wit Jakuczun (WLOG Solutions)
  • Designing for business: Customer-centric self-service BI – Michał Adamski (DNVGL)

Dzięki coraz większej dostępności rozwiązań klasy BI, wiele organizacji już standardowo wykorzystuje narzędzia do zaawansowanej analizy danych w swojej codziennej pracy. Firma Sii – specjalizująca się w dziedzinie BI, świadcząca usługi m.in. z zakresu analityki i data miningu, systemów raportowania oraz czyszczenia i korygowania danych (data cleaning), postanowiła dołączyć do konferencji DataMass jako jej złoty partner. Głównym celem jest tu wsparcie wydarzenia promującego wymianę wiedzy i doświadczeń w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Więcej informacji na temat DataMass oraz prelegentów, a także szczegółowy grafik, można znaleźć na stronie wydarzenia. Zapraszamy do zapisów. Udział w konferencji jest płatny.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?