Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Specjaliści Sii dzielą się wiedzą – zapraszamy na spotkanie PDC

Z początkiem września PLSSUG / PDC – Stowarzyszenie Użytkowników SQL Server, rozpoczęło nowy sezon comiesięcznych spotkań w w całym kraju. Niemal wszystkie lokalizacje, to miasta w których znajdują się oddziały firmy Sii.

Inżynierowie Sii rozpoczęli już czynny udział w spotkaniach Społeczności PLSSUG, występując w roli prelegentów. W trakcie inauguracji sezonu w Warszawie 7 września 2017, jeden z naszych Inżynierów opowiedział zebranym o klastrach Azure HDInsight, przybliżając ich funkcje oraz zastosowanie w różnych scenariuszach biznesowych.

Już 26 września 2017 odbędzie się spotkanie w Krakowie, na którym opowiemy o rozwiązaniach Business Intelligence opartych na Hadoop (w implementacji HDInsight). Tym razem w roli prelegenta wystąpi Leszek Kwaśniewski, inżynier ds. oprogramowania w Sii.

PLSSUG / PDC (dawniej Polish SQL Server User Group, obecnie Polish Data Community), to społeczność ponad 1500 Pasjonatów SQL Server w Polsce i za granicą, organizująca lokalne spotkania off-line, oraz on-line z prelegentami z całego świata. Są one dostępne dla członków stowarzyszenia. Również SQLDay – Święto SQL Server w Polsce jest organizowane przez PLSSUG / PDC.

Uczestnictwo w spotkaniach PLSSUG jest otwarte – należy jedynie zarejestrować się na platformie Meetup (www.meetup.com/PLSSUG).

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?