Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Nowy wymiar komunikacji i pracy zespołowej w Sii Polska – sprawdź jak Microsoft 365 zmienia oblicze digital workplace

Sii Polska przeszła transformację od jednoosobowego startupu do przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 4 700 pracowników. Aby zwiększyć zwinność operacyjną i skuteczniej wspierać swoich klientów, firma potrzebowała nowych narzędzi. W tym celu wdrożyła najnowsze rozwiązania Microsoft Office 365 na wszystkich stanowiskach. Projekt został zrealizowany w niespełna 6 miesięcy. Dzięki Microsoft Teams organizacja usprawniła komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, jednocześnie rozwijając kulturę cyfrową i jednocząc ze sobą pracowników oraz klientów.

Błyskawiczny rozwój firmy utrudnił sprawne korzystanie z wielu różnych narzędzi komunikacyjnych. – Równoczesne korzystanie z kilku klientów poczty e-mail wymagało znacznych nakładów pracy administratorów. Współpraca w czasie rzeczywistym i zapewnienie wysokiej jakości audio i wideokonferencji również stanowiły wyzwanie – mówi Piotr Wieczorek, IT Infrastructure Department Manager w Sii Polska.

Aby usprawnić komunikację wewnętrzną i wprowadzić nową kulturę pracy, Sii Poslka wdrożyła Microsoft Teams. W tym celu zaadaptowany został plan zarządzania zmianą opracowany przez Microsoft, angażujący pracowników wszystkich szczebli poprzez warsztaty, program Ambasadorów i patronat kadry kierowniczej. Choć była to największa tego rodzaju inicjatywa w kraju, wdrożenie zajęło niespełna kilka miesięcy. – Stworzyliśmy Zespół Ambasadorów Office 365 składający się z 200 osób, w tym dyrektorów, menedżerów, właścicieli produktu, a także wolontariuszy – mówi Ewa Jabłońska, Corporate Projects Manager w Sii Polska.

Dowiedz się więcej o projekcie z case study na stronie Microsoft oraz filmu, w którym pracownicy Sii Polska opowiadają o jego szczegółach.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?