Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sukces Sii w konkursie CEE Shared Services and Outsourcing Awards

W tegorocznej edycji konkursu firma Sii zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii IT services firm of the year – Poland, powtarzając tym samym sukces z roku poprzedniego.

CEE Shared Services & Outsourcing Awards – konkurs organizowany przez grupę Biznes Polska, ma na celu wyróżnienie najlepszych firm sektora usług współdzielonych i outsourcingu w Europie Środkowej i Wschodniej.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 2 lutego 2017 roku, niezależne jury ogłosiło 25 najważniejszych firm regionu – zwycięzców konkursu, docenionych za wkład w rozwój sektora usług biznesowych w roku 2016. Decyzja nie była łatwa, na tzw. krótką listę dostało się aż 129 światowej klasy przedsiębiorstw.

5 edycja gali, którą poprzedziły tematyczne panele dyskusyjne, zgromadziła najważniejsze osobistości sektora Shared Services i BPO regionu. W sumie było to ponad 300 gości, przedstawicieli 139 firm z 23 krajów.

Europa Środkowo – Wschodnia jest znana na świecie jako centrum usług współdzielonych i outsourcingowych najwyższej klasy, a Polska jest uważana za najważniejszą lokalizację dla tego sektora w regionie.

Więcej o wydarzeniu i zwycięzcach tegorocznej edycji konkursu można przeczytać na CEE Shared Services & Outsourcing Awards.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?