Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Szkolenie „Zostań Developerem” – 5 najczęściej zadawanych pytań

Szkolenie „Zostań Developerem” jest kolejnym z serii szkoleń organizowanych przez Sii Polska, które przygotowują osoby bez doświadczenia do pracy w branży IT. Obok szkolenia „Zostań Testerem”, jest jednym z najpopularniejszych w naszej ofercie. Kursy „Zostań Developerem” realizowane są w ramach trzech ścieżek kompetencji: Java, Python oraz Front-end. Sprawdź, co trzeba o nich wiedzieć.

 1. Do kogo kierowane jest szkolenie „Zostań Developerem”?

Szkolenia z serii „Zostań Developerem” adresowane są zarówno do osób, które nie miały wcześniej do czynienia z programowaniem, w tym:

 • osób bez doświadczenia ani wykształcenia IT
 • studentów i absolwentów różnych kierunków studiów,
 • osób, które chcą zmienić ścieżkę kariery lub rozpocząć pracę w zawodzie developera/programisty

jak również do osób, które pracują w zawodzie developera/programisty i chcą:

 • ugruntować wiedzę z zakresu tworzenia oprogramowania w technologiach Front-end/Java/ Python,
 • zdobyć wewnętrzny certyfikat Front-end/Java/Python Certified Developer Sii, potwierdzający wiedzę oraz umiejętności w zakresie Front-end/Java/Python,
 • poszerzyć swoją wiedzę dotycząca technologii Front-end/Java/Python.
 1. Jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi kursami „Zostań Developerem”: Java, Python i Front-end?

Szkolenia „Zostań Developerem” są realizowane w ramach trzech ścieżek kompetencji, które możemy podzielić na front-end i dwie ścieżki w ramach back-end – Java i Python.

Front-end to rozwiązania odpowiedzialne za te fragmenty stron internetowych i aplikacji webowych, które są widoczne dla użytkownika końcowego. W ścieżce front-endowej na pewno odnajdą się te osoby, które posiadają zmysł estetyczny, gdyż ich podstawowym zadaniem będzie tworzenie czytelnych i intuicyjnych rozwiązań dla użytkowników. Back-end to technologie, których zadaniem jest stworzenie logiki systemu odpowiedzialnej za zebranie, przetworzenie i dostarczenie informacji do warstwy front-endowej, odpowiedzialnej za ich wizualizację. W rozwiązaniach back-endowych na pewno odnajdą się osoby o analitycznym sposobie myślenia oraz systematyczności.

Więcej informacji o tym, czym różnią się poszczególne technologie oraz wskazówki, którą z nich wybrać dostępne są w artykule Znajdź swoją nową ścieżkę kariery i zostań developerem z Sii Polska.

 1. Czym różni się szkolenie „Zostań Developerem” od pozostałych kursów dostępnych na rynku?

Program kursów jest przygotowany przez trenerów praktyków, będących pracownikami Sii Polska. Dane uczestników naszych kursów możemy umieścić w bazie kandydatów Sii i umożliwić im udział w prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych. Zatrudniliśmy już ponad 50 absolwentów szkoleń z serii „Zostań Specjalistą IT”.

 1. Jakie kwalifikacje posiadają trenerzy realizujący szkolenie?

Trenerami szkolenia są nasi pracownicy i współpracownicy, osoby pracujące w zawodzie developera i potrafiące przekazać praktyczną wiedzę oraz podzielić się swoim bogatym doświadczeniem. Nasi trenerzy nie tylko przekazują wiedzę merytoryczną, ale też pokazują uczestnikom, jak może wyglądać ścieżka kariery programisty.

 1. Jaka jest szansa na zatrudnienie w Sii dla absolwentów szkolenia?

Już ponad 50 absolwentów naszych szkoleń z serii „Zostań Specjalistą IT” zostało zatrudnionych w Sii. Udział w szkoleniu nie jest jednoznaczny z zatrudnieniem w naszej firmie, natomiast wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie szkolenia dają dobre podstawy do rozpoczęcia kariery w branży IT. Uczestnik szkolenia zainteresowany pracą w Sii przechodzi standardowy proces rekrutacji, a decyzja o jego zatrudnieniu jest indywidualną decyzją danego managera i zależy od szeregu czynników np. potrzeb klienta, wymagań projektu, znajomości języków obcych.

Zobacz pozostałe pytania dotyczące szkolenia „Zostań Deweloperem”

Poznaj opinie absolwentów kursów Zostań Specjalistą IT, w tym Zostań Developerem

Sprawdź programy szkoleń „Zostań Developerem” oraz ich najbliższe terminy:

Przeczytaj także 5 najczęściej zadawanych pytań odnośnie szkolenia „Zostań testerem”.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?