Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Techniczna wiedza na wyciągnięcie ręki – Sii organizuje cykl meetupów w całej Polsce

Qlik Sense dla developerów Qlikview, robotyzacja procesów biznesowych czy meandry nowoczesnego C++ – to tylko część z tematów, które zostały poruszone na meetupach organizowanych przez Sii. W ostatnim kwartale odbyło się ich aż 20, a eksperci firmy szykują się już do kolejnych.

Meetupy organizowane są w większości miast, w których działa Sii. Każde spotkanie to jedna lub dwie prezentacje techniczne prowadzone przez ekspertów firmy i ciekawe branżowe dyskusje. Tematyka wystąpień jest bardzo szeroka i zazwyczaj skierowana do osób posiadających już doświadczenie w danym obszarze. Ostatnie meetupy poświęcone były m.in. IoT, Tricentis Tosca, RPA, technologii .NET i systemom wbudowanym.

Wielu ekspertów Sii działa aktywnie w środowisku IT czy Inżynierii. Chętnie dzielą się wiedzą na konferencjach oraz szkoleniach, wymieniają się poglądami i dyskutują o przyszłości branży. Byli dla nas motywacją do organizacji cyklu meetupów. Chcemy dzielić się doświadczeniem nie tylko wewnątrz firmy, ale także aktywnie działać w całym środowisku. Takie spotkania to doskonała okazja do rozwoju, poszerzania wiedzy i nawiązywania nowych kontaktówmówi Wojciech Dreja, Dyrektor Rekrutacji w Sii. 

Jak dołączyć do spotkań Sii?

Meetupy odbywają się w biurach Sii i są darmowe dla uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona – żeby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się na dedykowanej mu stronie. Miejsca rozchodzą się bardzo szybko, dlatego warto na bieżąco śledzić zapowiedzi eventów. Informacje o wszystkich nadchodzących wydarzeniach Sii można znaleźć w specjalnej grupie na Facebooku.

Spotkania to także okazja, by dowiedzieć się więcej o pracy w firmie na co dzień, zwiedzić lokalne biuro Sii oraz porozmawiać o nowych możliwościach rozwoju.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?