Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

To już trzecia edycja Let’s Code – zapraszamy do rejestracji

Od 19 do 20 listopada w 8 miastach w Polsce przez 24 godziny zespoły pasjonatów programowania będą tworzyły aplikacje użytku społecznego. Za tę, która uznana zostanie za najlepszą, zespół otrzyma 10 000 złotych. Rywalizacja odbywa się w ramach nocnego konkursu programistycznego Let’s code, organizowanego przez firmę Sii w jej 8 biurach w Polsce: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach.  

Let’s Code organizowany jest przez Sii już po raz trzeci. W tym roku organizatorzy zaproponowali uczestnikom konkursu stworzenie aplikacji na 1 z 3 wybranych tematów.

Pierwszy z nich to aplikacja, mająca służyć bezpieczeństwu lokalnemu. Każdy z nas chce, aby nasze najbliższe otoczenie było bezpiecznym miejscem, w którym będziemy się czuli komfortowo. Uczestnicy, wybierając ten obszar tematyczny, będą mieli wpływ na przestrzeń w której żyjemy.

Kolejną propozycją jest aplikacja zrzeszająca ludzi – dzięki niej zorganizujemy np. wspólny wyjazd na wakacje, czy po prostu wspólne spotkanie. To tylko kilka z możliwości – liczymy na kreatywność uczestników Let’s Code!

Trzeci temat, jaki proponujemy naszym uczestnikom, to aplikacja z obszaru biznesowego. Każdy biznes w obecnych czasach wymaga wsparcia nowych technologii. Począwszy od małych firm, a kończąc na dużych korporacjach. Z niecierpliwością czekamy na aplikacje z tego obszaru!

Stworzone aplikacje zostaną wstępnie ocenione przez jury, składające się zarówno z osób z wiedzą techniczną, jak i z osób, które ocenią przydatność społeczną i biznesową aplikacji. Aplikacje zaprezentowane na etapie lokalnym trafią do drugiego etapu, w którym zwycięską appkę wybiorą internauci w głosowaniu online na stronie internetowej Let’s Code: http://letscode.sii.pl

Poza interesującą tematyką, do udziału w konkursie zachęca możliwość wygrania wartościowych nagród. W pierwszym etapie członkowie najlepszych drużyn, wybranych w każdym z 8 miast, otrzymają słuchawki Bose – SoundLink. W drugim etapie konkursu autorzy zwycięskiej aplikacji otrzymają od firmy Sii nagrodę główną – 10 000 zł.

Aby zapisać się na konkurs, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się pod adresem www.letscode.sii.pl/rejestracja. Zapisy są otwarte od 03 października do 10 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona – warto więc zawczasu zarezerwować sobie możliwość stworzenia wartościowej aplikacji i zgarnięcia atrakcyjnych nagród.

Szczegółowych informacji o konkursie udzielają koordynatorzy konkursu, wystarczy napisać na adres: [email protected].

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?