Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Trzecia edycja Get.NET w Łodzi już 18 kwietnia

Po dużym sukcesie pierwszej edycji, która odbyła się rok temu w Łodzi, oraz drugiej edycji jesiennej w Gdańsku, Get.NET wraca do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W tym roku zaplanowanych jest 10 prelekcji. W tej edycji możemy liczyć na zdecydowany akcent kobiecy: Key Speakerem konferencji będzie Iris Classon, znana na całym świecie Microsoft MVP. Wystąpi także międzynarodowy ekspert ds. bezpieczeństwa i Microsoft MVP – Paula Januszkiewicz. Wśród prelegentów znajdą się także Jakub Gutkowski, Maciej Aniserowicz, Szymon Pobiega, Jakub Bińkowski, Jakub Waliński, Michał Bartyzel, Bartosz Adamczewski i Szymon Kulec.

Konferencja Get.NET to wspaniała inicjatywa ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wśród polskiej społeczności programistycznej. Jest to wydarzenie o tyle wyjątkowe, że odbywa się dwa razy do roku w dwóch miastach Polski. Z ogromną przyjemnością uczestniczę w tym przedsięwzięciu, uzupełniając grono znanych i profesjonalnych prelegentów. Get.NET daje świetną okazję podzielenia się wiedzą oraz porozmawiania w mniej oficjalnych okolicznościach z innymi programistami. – mówi Maciej Aniserowicz, programista, blogger i twórca podcasta programistycznego DevTalk, który już po raz trzeci będzie prelegentem na konferencji.

Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. ASP vNext, architektura w Azure, Agile, False Sharing (.NET/JVM) & Cache Friendly Programming, Cache http i wiele innych. Szczegółowy program konferencji i rejestracja dostępne będą wkrótce na stronie https://konferencjaget.net/ Zapraszamy do śledzenia strony.

Get.NET skierowane jest do zawodowych programistów, a także studentów, wykładowców akademickich i pozostałych osób interesujących się tą technologią i pokrewnymi – mówi Maciej Topczewski, Dyrektor Sii w Łodzi. – To wydarzenie łączy środowisko – przyjedzie do nas 10 prelegentów polskich i zagranicznych, jak również ponad 300 uczestników. Gwarantujemy świetną i twórczą atmosferę, która sprzyja dzieleniu się wiedzą. Opinie uczestników poprzednich edycji to potwierdzają. Zapraszamy serdecznie!

Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest firma Sii. Partnerami zostali: Microsoft, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Łódzka Grupa Profesjonalistów IT & .NET, Młodzi w Łodzi, Kenis.pl, Helion, DarkFrame, DevTalk.pl. Patronem medialnym jest „Computerworld”.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?