Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Tytuł National Public Champion jest już nasz! Głosujcie na nas w kolejnym etapie konkursu!

7 marca 2016 ogłoszono wyniki 2 etapu konkursu European Business Awards, Sii została National Public Champion dla Polski!

Tytuł National Public Champion przyznano przedsiębiorstwom z 32 krajów europejskich. W publicznym głosowaniu na filmy przedstawiające profile firm oraz ich osiągnięcia na arenie krajowej i międzynarodowej oddano ponad 160 000 głosów!

Teraz zdobywcy tytułu National Public Champion z każdego kraju, wezmą udział w kolejnym etapie konkursu –  o tytuł European Public Champion, w którym po raz kolejny o tym, kto zostanie uznany za najlepsze przedsiębiorstwo w Europie, zadecydują internauci.

Głosowanie rozpoczyna się 7 marca 2016 i potrwa do 26 kwietnia. Firma, która zdobędzie najwięcej głosów zostanie ogłoszona European Public Champion na gali, która odbędzie się 17 czerwca w Mediolanie.

Bardzo cieszymy się, że po przyznaniu tytułu National Champion przez kapitułę European Business Awards, teraz zostaliśmy uznani za najlepszych również przez internautów. Bardzo dziękujemy za każdy głos oddany na Sii. Przed nami kolejny etap konkursu – o  tytuł European Public Champion, mamy nadzieję, że tym razem jeszcze więcej naszych sympatyków obejrzy nasz film i odda głos na Sii.” – powiedziała Emilia Iwińska, szefowa marketingu i wsparcia sprzedaży w Sii Polska.

European Business Awards to prestiżowy konkurs, w którym wyróżniane są firmy cechujące się najbardziej dynamicznym rozwojem i wzrostem, mające decydujący wpływ na rozwój zarówno narodowej jak i europejskiej gospodarki.

Głosy na Sii, można oddać na stronie European Business Awards do 26 kwietnia 2016, klikając flagę Polski, a następnie w przycisk „oddaj głos” przy video-klipie Sii, lub korzystając z poniższego linku:

http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/poland/17409

Gorąco zachęcamy do głosowania!

Wcześniejsze informacje o udziale Sii w konkursie European Business Awards i przyznanym tytule National Champion można znaleźć na Press Room Sii:

Sii wlaczy o tytuł w kolejnym etapie konkursu European Business Awards. Tym razem decydują internauci!

Sii zdobywa tytuł National Champion

Więcej o European Business Awards na stronie:  www.businessawardseurope.com.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?